Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ФІЗИЧНИХ ТА ГЕОМЕТРИЧНИХ характеристик ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ЇЇ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН

ВПЛИВ ФІЗИЧНИХ ТА ГЕОМЕТРИЧНИХ характеристик ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ЇЇ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН

Назва:
ВПЛИВ ФІЗИЧНИХ ТА ГЕОМЕТРИЧНИХ характеристик ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ЇЇ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,49 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
СИСИН МИКОЛА ПЕТРОВИЧ
УДК 625.1.033.004.12
ВПЛИВ ФІЗИЧНИХ ТА ГЕОМЕТРИЧНИХ характеристик ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ЇЇ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН
Спеціальність 05.22.06 – залізнична колія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі «Колія та колійне господарство» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
РИБКІН Віктор Васильович,
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
Міністерства транспорту та зв’язку України,
завідувач кафедри «Колія та колійне господарство».
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
РАДЧЕНКО Микола Олексійович
Інститут транспортних систем і технологій НАН України
Міністерства транспорту та зв’язку України,
м. Дніпропетровськ,
старший науковий співробітник;
кандидат технічних наук, доцент
Шраменко Володимир Павлович,
Українська державна академія залізничного транспорту
Міністерства транспорту та зв’язку України, м. Харків,
завідувач кафедри «Колія та колійне господарство».
Захист відбудеться “03” липня 2008 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.01 при Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за адресою: 49010, м. Дніпропетровськ, вул. В.А. Лазаряна, 2, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Автореферат розіслано “29” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор М. О. Костін ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залізничний транспорт відіграє важливу роль у повсякденному житті людей і є вирішальним фактором, який впливає на економічний розвиток та зайнятість людей в країнах Західної, Центральної і особливо Східної Європи, де він займає монопольну позицію серед інших видів транспорту. На даний час в ряді країн Європи залізничний транспорт стає менш конкурентноздатним та рентабельним відносно інших видів транспорту. Однією із причин цього є відносно великі затрати на інфраструктуру, в яких велику вагу мають затрати на модернізацію та утримання залізничної колії порівняно з іншими видами транспорту. Тому в рамках програм розвитку Європейського Союзу ставляться цілі, які визначають сучасні вимоги до залізничного транспорту, а також до міжнародних транспортних коридорів. Однією із головних вимог є створення високоефективної, конкурентноздатної та рентабельної інфраструктури залізничної колії при підвищенні швидкостей на міжнародних транспортних коридорах та скорочення часу доставки пасажирів і вантажів.
Підвищення швидкостей руху при змішаному вантажному та пасажирському русі потребує знання умов подальшої експлуатації колії та допустимих швидкостей руху, що вимагає уточнення методів розрахунку залізничної колії. Одними з найсуттєвіших напрямків уточнення є врахування у розрахунках фактичного стану колії, виміряного колієвимірювальними засобами, а також встановлення необхідної пружності рейкового скріплення за критеріями впливу її на роботу баласту та земполотна. Для розв’язання практичних проблем реконструкції та експлуатації колії використовують методику розрахунку колії на міцність, яка дозволяє проводити практичний розрахунок навантажень, напружень і деформацій в елементах верхньої будови колії. З 1954 року використовують методику інженерного розрахунку колії на міцність, яка у достатньому рівні задовольняла вимоги до неї колійного господарства того часу. За проміжок часу 50 років з моменту затвердження існуючих правил розрахунку колії на міцність відбулися значні зміни у конструкції колії, рухомому складі та швидкостях руху, з’явилася можливість врахувати додаткові фактори, що впливають на напружено-деформований стан.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ВПЛИВ ФІЗИЧНИХ ТА ГЕОМЕТРИЧНИХ характеристик ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ НА ЇЇ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок