Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,04 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
САВЧЕНКО ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ
УДК 631.3-192
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН
І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ
Спеціальність 05.05.11 - Сільськогосподарські машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського господарства
Науковий керівник: Анілович Веніамін Яковльович - засл. діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри "Міцність і надійність машин" Харківського державного технічного університету сільського господарства, м.Харків.
Офіційні опоненти: Басін Володимир Самійлович - доктор технічних наук, професор Харківського державного технічного університету сільського господарства, м.Харків.
Полянський Олександр Сергійович - кандидат технічних наук, доцент кафедри "Технологія машинобудування і ремонту машин", Харківський державний автомобільно-дорожній університет, м. Харків.
Провідна установа: Кіровоградський державний технічний університет сільського господарства Міністерства освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться 14 березня 2000 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 64.832.01 по присудженню вченого ступеня кандидата технічних наук при Харківському державному технічному університеті сільського господарства Міністерства аграрної політики України. Адреса: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44; т.43-12-81
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ХДТУСГ
за адресою: м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий 12 лютого 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради
докт. техн. наук _________________________ /Скобло Т.С./
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оцінка надійності та її вплив на продуктивність сільськогосподарських машин, агрегатів і технологічних комплексів розглядаються в ряді робіт вітчизняних і зарубіжних авторів. Найбільша ефективність може бути досягнута при правильному виборі структурних схем елементів комплексу, а також об'ємів резерву, що забезпечує безперервність технологічного процесу.
Точність оцінки показників надійності машин і знарядь безпосередньо впливає на характеристики надійності комплексу. У зв'язку з рядом об'єктивних причин, статистична інформація про відмови машин і стан їх вузлів (деталей) часто є неповною. Використання методів статистичного моделювання надає можливість розробки методик, заснованих на заповненні цієї неповноти, які більш точно оцінюють забезпеченість машин запасними частинами (в тому числі з урахуванням віку машин), ефективність проведення планових діагностувань і ремонтів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в рамках держбюджетної і госпдоговірної тематики науково-дослідної роботи кафедри "Міцність і надійність машин" ХДТУСГ, починаючи з 1984 р. Тематика була складовою частиною координаційних планів науково-дослідних робіт в галузі сільського господарства. Зокрема, роботи виконувалися в рамках програм "Підвищити надійність елементів тракторів сімейства Т-150, а також сільськогосподарських машин, що забезпечує підвищення працездатності окремих вузлів та агрегатів в 1,5-2 рази шляхом конструктивного удосконалення, покращення якості експлуатації, підвищення рівня контролю виробництва і обкатки (1986-1990р. Держ.рег. №01.86.0032094), а також "Розробка i упровадження методу вибору структурного резервування (деталь, складальна одиниця, машина в цілому) надійності сільськогосподарських машин при їх відновленні на конкуруючих засідках" (1991-1995р. Державна реєстрація на час виконання не проводилася).
Мета і задачі дослідження. Метою даної дисертаційної роботи є розробка комплексу методів і практичних рекомендацій, спрямованих на забезпечення надійності сільськогосподарських технологічних комплексів і їх складових елементів. Об’єкт дослідження: процес створення ефективно працюючого сільськогосподарського технологічного комплексу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН І ТЕХНОЛОГІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок