Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РОЗБИТТЯ ПОСІВНИХ ПЛОЩ ЗА ЗАДАНИМИ ВИМОГАМИ

ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РОЗБИТТЯ ПОСІВНИХ ПЛОЩ ЗА ЗАДАНИМИ ВИМОГАМИ

Назва:
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РОЗБИТТЯ ПОСІВНИХ ПЛОЩ ЗА ЗАДАНИМИ ВИМОГАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,29 KB
Завантажень:
401
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДОЛГОДУШ Михайло Миколайович
УДК 514.18
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РОЗБИТТЯ ПОСІВНИХ ПЛОЩ ЗА ЗАДАНИМИ ВИМОГАМИ
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Університеті цивільного захисту України Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Науковий керівник: - кандидат технічних наук,
Соболь Олександр Миколайович,
докторант,
Університет цивільного захисту України
(м. Харків).
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Корчинський Володимир Михайлович,
завідувач кафедри електронних
засобів телекомунікацій,
Дніпропетровський національний університет
(м. Дніпропетровськ);
- кандидат технічних наук, доцент
Шоман Ольга Вікторівна,
завідувач кафедри нарисної геометрії та графіки,
Національний технічний університет
«Харківський політехнічний інститут»
(м. Харків).
Захист відбудеться «23» червня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .819.02 в Таврійському державному агротехнологічному університеті за адресою:
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, 18.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Таврійського державного агротехнологічного університету за адресою:
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, 18.
Автореферат розісланий «15» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент О.Є. Мацулевич
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі становлення України одним із основних факторів, що впливають на прискорення науково-технічного прогресу, є використання обчислювальної техніки та методів геометричного моделювання. Істотно розширюється коло наукових і практичних задач, що можуть бути розв’язані за допомогою комп'ютерної техніки. Велика кількість важливих практичних задач, що вимагають першочергового розв’язання, пов'язана з моделюванням та автоматизацією процесів проектування різних технічних систем і пристроїв. В процесі розв’язання вищевказаних задач особлива увага приділяється геометричним властивостям досліджуваних об'єктів, однак формалізація цих властивостей у ряді випадків викликає серйозні проблеми. Одним із класів задач, в яких здійснюється оптимізаційне відображення геометричної інформації стосовно досліджуваних об'єктів, є клас задач геометричного проектування, до якого відносяться задачі моделювання оптимального розміщення, покриття та розбиття геометричних об'єктів різної фізичної природи.
В загальному випадку задача геометричного проектування зводиться до пошуку оптимального розміщення геометричних об'єктів у заданих областях при наявності різноманітних обмежень і деяких критеріїв якості розміщення. До цього ж класу відносяться і задачі раціонального розбиття посівних площ. При формуванні плану посівів необхідно враховувати численні протипожежні, агротехнічні та економічні вимоги, причому проаналізувати всі перераховані вище фактори досить складно, особливо в умовах великих господарств. В зв'язку з цим, розробка методу геометричного моделювання раціонального розбиття посівних площ з урахуванням заданих вимог є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до тематики і загального плану досліджень, проведених на кафедрі фізико-математичних дисциплін Університету цивільного захисту України Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, а також відповідно до плану науково-дослідної роботи за темою: "Розробка методів і засобів протипожежного захисту сільськогосподарських угідь" (№ U002303).
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РОЗБИТТЯ ПОСІВНИХ ПЛОЩ ЗА ЗАДАНИМИ ВИМОГАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок