Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА РОЗТЯГ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА РОЗТЯГ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА РОЗТЯГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,86 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
Туржанський Павло Володимирович
УДК 624.012.45:624.071.34
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ
ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА РОЗТЯГ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конструкцій з металу, дерева та пластмас Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент
Пенц Володимир Федорович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас
Офіційні опоненти – | доктор технічних наук, професор
Роговий Станіслав Іванович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри архітектури та міського будівництва
кандидат технічних наук, доцент
Козарь Валентин Іванович,
Кременчуцький державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру
Провідна установа – | Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться „20” березня 2007 р. о 1300 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий „ 12 ” лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 В.В. Чернявський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. У теперішній час досліджена робота трубобетонних елементів, які працюють на стиск та згин у своїй основній частині, а дослідження, пов’язані з роботою трубобетону на розтяг, досконально не проводилися, тому що вважається не раціональним використання трубобетону в розтягнутих елементах. Однак у ряді випадків може бути виправданим використання розтягнутих елементів, що визначається перевагами трубобетону, а саме: захист внутрішньої поверхні труби від корозії, збільшення жорсткості елемента, уніфікація сортаменту при виготовленні конструкцій, спрощення обслуговування та ремонту при експлуатації тощо. Відсутність рекомендацій з розрахунку і проектування розтягнутих трубобетонних конструкцій у значній мірі затримує їх конвеєрне і промислове виготовлення та масове застосування в будівництві. Таким чином, задача з дослідження трубобетонних елементів, що працюють на розтяг, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає актуальним напрямкам науково-технічної політики України відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 409 від 5 травня 1999 року „Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд і інженерних мереж” та є складовою частиною науково-технічної програми РН 55.08 „Матеріалоємність”.
Виконана робота тематично пов’язана з дослідженнями кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, що входить до загальної наукової програми „Дослідження напружено-деформованого стану та впровадження у виробництво трубобетонних конструкцій” та з програмними рішеннями I, II, III, IV-ої Всеукраїнських науково-технічних конференцій по бетону і залізобетону, які проходили в Києві, Львові та міжнародної асоціації АСБКК трубобетонних конструкцій, яка провела сім науково-технічних конференцій.
Мета і задачі дослідження. Розробити методи оцінювання напружено-деформованого стану та розрахунку несучої здатності центрально і позацентрово розтягнутих трубобетонних елементів на основі експериментально-теоретичних досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА РОЗТЯГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок