Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

Назва:
ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,22 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Губанова Людмила Іванівна
УДК 330.332 (477)
ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ
Спеціальність: 08.04.01 ? фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Тернопільського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Юрій Сергій Ілліч,
Тернопільський державний економічний університет,
завідувач кафедри фінансів, ректор.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Чернявський Олександр Павлович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри фінансів.
кандидат економічних наук, доцент
Лещук Віктор Пилипович,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри фінансів.
Провідна установа: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів, м. Харків.
Захист дисертації відбудеться 15 вересня 2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.03 Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46000, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46000, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11-а.
Автореферат розісланий 14.08.2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент М. П. Шаварина


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Надання Україні статусу країни з ринковою економікою дає їй можливість ефективніше конкурувати на ринках Європейського Союзу та вирівнює позиції українських експортерів щодо їх конкурентів з інших країн. Новий статус потребує безліч змін, які торкнулися різних сфер економічних відносин, у тому числі й інвестиційної. У таких умовах стратегічною метою реформ є створення макро- і мікроекономічних умов для забезпечення повноцінного функціонування ринкових регуляторів, ефективної діяльності суб’єктів господарювання, становлення конкурентоспроможного національного виробництва, забезпечення збалансованого економічного розвитку. Саме інвестиції визначають процес економічного зростання держави в цілому, тому сталий економічний розвиток суспільства значною мірою залежить від обсягу інвестицій.
В Україні створюються умови для нарощування інвестиційних ресурсів, відновлення нормальної інвестиційної діяльності та розвитку ринкової економіки. Вирішення завдань залучення і раціонального розміщення капіталу не має сенсу без забезпечення його ефективного використання, яке передбачає чітке дотримання визначених напрямів фінансування інвестицій, що здійснюються на умовах раціональності, економічності та підвищеної відповідальності за результати капіталовкладення. У зв’язку з цим, однією з найбільш важливих сучасних наукових проблем є фінансування інвестиційних проектів.
Проблема інвестицій активно досліджується вченими-економістами. У той же час вивчення питань щодо процесу фінансування інвестицій загалом та проектного фінансування зокрема ще тільки розпочато. У ході наукових досліджень були узагальнені надбання вітчизняних та зарубіжних вчених, а саме: І.О. Бланка, М. Бромвича, С.Ю. Вайнштейна, В.А. Вісящева, Е.Г. Величка, С.О. Гуткевича, Б.В. Губського, А.Ф. Гойка, Л. Гітмана, М. Джонка, А.М. Єріної, П.Н. Завліна, В.Ю. Катасонова, В.В. Ковалева, І. Крейдича, В.П. Лещука, І.Я. Лукасевича, О.Ю. Лактіонової, О.В. Мотовилова, Т.В. Майорової, Д.В. Норткотта, А.А. Пересади, Е.Г. Прилипка, В.П. Савчука, О.П. Чернявського, І. Фішера, В.Я. Шевчука, С.І. Юрія та інших.
Утім, особливості фінансування інвестиційних проектів в умовах ринкової економіки та ряд проблем в науковому й організаційно-практичному аспектах не знайшли свого остаточного вирішення та зумовили вибір теми, формування мети і завдань дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок