Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ МАГНІТНОЇ СИСТЕМИ В МАШИНАХ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ МАГНІТНОЇ СИСТЕМИ В МАШИНАХ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ МАГНІТНОЇ СИСТЕМИ В МАШИНАХ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,74 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНиЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Шайда Віктор Петрович
УДК 621.313.2
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ МАГНІТНОЇ СИСТЕМИ В МАШИНАХ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ
Спеціальність 05.09.01 – електричні машини й апарати
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Єгоров Борис Олексійович,
Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”,
доцент кафедри електричних машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Римша Віталій Вікторович,
Одеський національний політехнічний університет,
професор кафедри електричних машин;
кандидат технічних наук, доцент
Калиниченко Юрій Сергійович,
Харківська національна академія міського господарства,
доцент кафедри електричного транспорту.
Захист відбудеться " 11 " жовтня 2007 р. о 12 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.08 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “ 8 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Марков В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час більше 60% об'єму машин постійного струму, що випускаються, складають машини середньої потужності які мають загальнопромисловє призначення та виконуються серіями. Безперервний розвиток науки і техніки привів до того, що серії машин постійного струму достатньо швидко застарівають і замінюються новими, які мають кращі техніко-економічні показники.
Основною тенденцією розвитку машин постійного струму середньої потужності є енерго- та ресурсозбереження. Підвищення коефіцієнту корисної дії і ефективності використання матеріалів у кожній знову створюваній серії машин постійного струму досягається важче, ніж в попередніх серіях і з кожною новою серією величина цього поліпшення поступово зменшується. Існуючі в цей час серії машин постійного струму середньої потужності вже мають достатньо високий ступінь використання матеріалів, і до того ж прийшов час їх заміни, тому подальше підвищення ефективності використання матеріалів в новій серії машин постійного струму є досить складною і значущою проблемою, яку необхідно вирішувати.
Основною проблемою при створенні нових серій машин постійного струму середньої потужності є те, що методики проектування, які використовуються в цей час, засновані на спрощених методах розрахунку і довгий час істотно не змінювалися. Тому при проектуванні нової серії цих електричних машин вони вже не можуть забезпечити необхідний ступінь точності та адекватності, отже, потребують перегляду. У зв'язку з цим розвиток теорії проектування систем збудження машин постійного струму середньої потужності з метою підвищення ефективності використання активних матеріалів в магнітній системі є актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційну роботу виконано на кафедрі електричних машин НТУ „ХПІ” у рамках координаційного плану НДР МОН України: “Розробка науково-технічних основ ресурсозберігаючої системи проектування нових зразків електричних машин” (№ ДР 0103U001490); “Створення науково-технічного і науково-методичного забезпечення для розвитку систем проектування електричних машин на основі чисельно-польових методів ” (№ ДР 0106U001484), де здобувач був виконавцем окремих розділів.
Здобувач брав участь у якості виконавця при проведенні робіт пов’язаних з проектуванням машин постійного струму серії 5П:
- "Розробка електродвигунів постійного струму багатоцільового призначення 132 габариту в закритому і захищеному виконанні" виконаною на підставі КЦНТП "Електротехніка" (додаток 6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ МАГНІТНОЇ СИСТЕМИ В МАШИНАХ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ СЕРЕДНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок