Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ НА ОСНОВІ МОДЕЛЕЙ СИСТЕМНОЇ ДИНАМІКИ

МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ НА ОСНОВІ МОДЕЛЕЙ СИСТЕМНОЇ ДИНАМІКИ

Назва:
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ НА ОСНОВІ МОДЕЛЕЙ СИСТЕМНОЇ ДИНАМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
БОРЗЕНКО-МІРОШНІЧЕНКО Аліна Юріївна
УДК 005.85:005.6
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ
НА ОСНОВІ МОДЕЛЕЙ СИСТЕМНОЇ ДИНАМІКИ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі управління проектами та прикладної статистики в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ)
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Рач Валентин Анатолійович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри управління проектами та прикладної статистики, заслужений діяч науки і техніки України (м. Луганськ).
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Польшаков Валерій Іванович,
Українська Академія Бізнесу та Підприємництва, завідувач кафедри менеджменту (м. Київ);
кандидат технічних наук
Потай Інна Юріївна,
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту, заступник начальника навчального відділу (м. Миколаїв).
Провідна установа | Національний аерокосмічний університет імені
М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України,
кафедра менеджменту (м. Харків).
Захист відбудеться “_28_” _березня_ 2007 року о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466
З дисертацію можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розіслано “_22_” _лютого_ 2007 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор В.М.Скіданов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В процесі інтеграції у Європейський освітній простір в межах Болонського процесу Україна перебуває на шляху удосконалення та підвищення якості власної системи освіти. Впровадження інноваційної моделі розвитку економіки держави та перехід до економіки знань вимагає використання сучасних технологій, нових механізмів та методів управління в різних сферах людської діяльності, у тому числі й в освітній галузі. Світова практика свідчить, що застосування методології управління проектами забезпечує інноваційний розвиток та актуалізує управління на основі якості.
В теорії управління проектами освітні проекти розглядають як проекти, появу яких обумовлено необхідністю активних дій або організаційних змін. Однак для таких проектів проблемою сьогодення є неоднозначність визначення продукту проекту, низька якість їх продукту як ступеню відповідності вимогам замовників. Для забезпечення якості продукту освітніх проектів особливого значення набуває група процесів моніторингу та управління. Дослідження освітніх проектів в рамках загального управління не дає можливості в межах групи процесів моніторингу і управління урахувати їх унікальність, яку зумовлено специфікою продукту освітніх проектів та сукупністю його замовників. Крім того, стану продукту проекту, його оточуючому середовищу, вимогам замовників властива динамічна складність, що вимагає застосування специфічних інструментів реалізації моніторингу та управління якістю.
Занадто повільне вирішення проблем управління та моніторингу якості освітніх проектів є однією з головних причин гальмування процесу інтеграції України у єдиний освітній простір, а також постає перешкодою на шляху реалізації інноваційної стратегії розвитку як окремих суб’єктів господарчої діяльності, так і України в цілому.
Наявність невирішених завдань щодо моніторингу якості освітніх проектів та нагальна потреба у їх розв’язанні зумовили вибір теми дослідження, її актуальність та значення для практики реалізації проектів такого типу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ НА ОСНОВІ МОДЕЛЕЙ СИСТЕМНОЇ ДИНАМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок