Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ)

ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,96 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
УДК 656.2+332.1
ЗОВА Вікторія Анатоліївна
ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ РЕГІОНУ
(НА ПРИКЛАДІ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ)
Спеціальність 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економіко-правових досліджень НАН України
(м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Прокопенко Микола Дмитрович,
Інститут економіки промисловості НАН України,
завідувач відділу проблем регіональної економіки (м. Донецьк)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Дубіщев Віктор Петрович,
Полтавське регіональне відділення
Української державної інноваційної компанії,
голова (м. Полтава)
кандидат економічних наук, доцент
Коротич Олена Борисівна,
Українська державна академія залізничного транспорту
Міністерства транспорту України,
завідувач кафедри менеджменту
зовнішньоекономічної діяльності (м. Харків)
Провідна установа – Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України (м. Одеса).
Захист відбудеться "28" травня 2002 року о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.170.01 в Інституті економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий "23" квітня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Граніш В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток економіки країни, залучення в господарський обіг природних ресурсів східних і західних районів, територіальний розподіл праці, розширення міжнародних зв'язків, формування і наявність великих промислових і культурних центрів, високий рівень рухливості населення свідчить про необхідність корінного поліпшення транспортного обслуговування регіонів, роботи і розвитку традиційних видів транспорту, створення більш досконалих технічних засобів, нових видів пасажирського транспорту.
Залізниці залишились найважливішим чинником розвитку економіки регіонів, провідною ланкою регіональної інфраструктури. Все більший інтерес виявляють обласні державні адміністрації до розвитку і зміцнення транспорту, не тільки як до перевізника, але і як до найбільшого бюджетно-формуючого підприємства. За останні роки організація транспортного обслуговування і економічний стан пасажирського транспорту значно погіршилися. Транспортні підприємства не мають чіткого визначення джерел і механізмів фінансування їх діяльності. Розмежування відповідальності за роботу підприємств пасажирського транспорту між центральними і місцевими органами влади, а також різними комітетами і відомствами не узгоджується з організацією роботи транспорту і існуючою системою фінансування.
Формується позиція регіонів в області регулювання цін і тарифів на залізничну продукцію, зокрема приміських пасажирських перевезень. Складається найбільш сприятливе середовище для об'єднання економічних інтересів регіонів і залізниць, формування регіональної транспортної політики. Інвестиційні процеси, розвиток матеріально-технічної бази транспорту в умовах ринкової економіки вимагають комплексного використання всіх джерел фінансування, як власних, так і регіональних. Подальший розвиток пасажирських перевезень на залізницях України неможливий без проведення кардинальних організаційно-економічних реформ. Необхідно активізувати процес перетворення транспортної мережі із підприємств, що знаходяться у власності держави і фінансуються нею, в акціонерні товариства, що діють в умовах економіки з різними формами власності.
Одним з аспектів реформ є зміна підходу до організації і фінансування регіональних пасажирських перевезень. Основною стратегічною задачею реформ на залізничному транспорті є залучення нових користувачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ РЕГІОНУ (НА ПРИКЛАДІ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок