Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ СИНТЕЗУ ЕФЕКТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

МЕХАНІЗМИ СИНТЕЗУ ЕФЕКТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МЕХАНІЗМИ СИНТЕЗУ ЕФЕКТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,29 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Припотень Володимир Юрійович
УДК 005.7: 331.101.3
МЕХАНІЗМИ СИНТЕЗУ ЕФЕКТИВНОЇ
ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Східноукраїнського національного університету імені В. Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Рамазанов Султан Курбанович, Східноукраїнський національний університет імені В. Даля Міністерства освіти і науки України, декан факультету управління економікою (м. Луганськ).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Рогоза Микола Єгорович, Полтавський університет споживчої кооперації України Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки), проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Полтава);
кандидат економічних наук, доцент Єгорова Олена Вікторівна, Донецький університет економіки та права, доцент кафедри фінансів (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться 1 липня 2008 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розіслано 30 травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.С. Овечко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Ефективність виробнично-господарської діяльності промислового підприємства насамперед залежить від його системи управління, досконалість якої визначається багатьма чинниками, серед яких можна назвати такі: форма організаційної структури підприємства та її відповідність умовам функціонування і специфіці виробництва, рівень координованості системи управління та ступінь погодженості цілей окремих ланок управління, оптимальність складу співробітників за кількістю та професійними вимогами, зацікавленість персоналу в результатах своєї праці, рівень організаційної культури. Визначені чинники, які часто пов'язують з поняттям «організаційний потенціал», безпосередньо впливають на оперативність прийняття управлінських рішень, адекватних умовам функціонування підприємства, і на якість їх виконання. Умови невизначеності та високої динамічності навколишнього середовища вимагають від підприємств застосування таких форм побудови організаційної структури, які б ґрунтувалися на біхевіористичних методах управління, забезпечували її гнучкість, адаптивність та відкритість до зовнішнього середовища, здатність до перманентного вдосконалення.
Проте абсолютна більшість вітчизняних підприємств традиційно використовує лінійно-функціональні бюрократичні структури та має низький рівень інноваційної активності. Так, частка інноваційно активних підприємств України в 2002 році складала 18%, в 2006 – лише 11,2%, частка власних коштів в загальних витратах на інновації в 2002 році склала 70,96%, в 2006 – 84,6%. Аналіз напрямів інноваційних витрат показує, що підвищена увага керівників приділяється виробництву, маркетингу, проте питання управління персоналом та вдосконалення організаційної структури розглядаються в останню чергу, оскільки економічний ефект від цих заходів є важко оцінюваним і, як правило, довго очікуваним. Це призводе до високої плинності кадрів, втрати висококваліфікованих фахівців, прямим збиткам та упущеним вигодам через неоперативність, неадекватність та некомпетентність управлінських рішень.
Проблемам проектування та вдосконалення організаційних структур підприємств присвячено роботи багатьох вітчизняних та зарубіжних авторів, серед яких можна виокремити: В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ СИНТЕЗУ ЕФЕКТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок