Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ДАТЧИКИ СИСТЕМ ДІАГНОСТИКИ ТРАНСМІСІЙ МАШИН

ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ДАТЧИКИ СИСТЕМ ДІАГНОСТИКИ ТРАНСМІСІЙ МАШИН

Назва:
ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ДАТЧИКИ СИСТЕМ ДІАГНОСТИКИ ТРАНСМІСІЙ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,27 KB
Завантажень:
40
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Бассім (Мохаммад Саід) Ахмад Тхафер
(Йорданія)
УДК 621.318
ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ДАТЧИКИ СИСТЕМ
ДІАГНОСТИКИ ТРАНСМІСІЙ МАШИН
Спеціальність 05.09.01 – Електричні машини й апарати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені
Володимира Даля Міністерства освіти і науки
України, м.Луганськ.
Науковий керівник:
д.т.н., професор Яковенко Валерій Володимирович,
Східноукраїнський національний університет імені
Володимира Даля,
завідувач кафедри електротехніки.
Офіційні опоненти:
д.т.н., професор Лущик В’ячеслав Данилович,
Українська інженерно-педагогічна академія,
професор кафедри гірничої електромеханіки, м.Стаханов;
к.т.н., професор Есауленко Володимир Олександрович,
Донецький національний технічний університет,
пофесор кафедри електромеханіки і теоретичних основ електротехніки, м.Донецьк.
Провідна установа: Науково-дослідний,проектно-конструкторський і технологічний інститут важкого електромашинобудування Міністерства промислової політики України, м.Харків.
.
Захист відбудеться 31_____березня__________2005 р. о 14____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.052.02 при Донецькому національному технічному університеті за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 58, 8 навчальний корпус, ауд.704.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДонНТУ за адресою:
м. Донецьк, вул. Артема, 58, ІІ навчальний корпус.
Автореферат розісланий ____лютого___________2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д11.052.02,
к.т.н., доцент ________А.М. Ларін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність задачі. Трансмісії є однією з основних частин машин різного призначення, від їхньої якості залежать їхні основні характеристики. До дійсного часу досягнуто певного прогресу у їхньому проектуванні і технології виготовлення і діагностики. Якщо в теорії діагностики механізмів досягнути певного прогресу, особливо в області обробки інформаційних сигналів і прийняття рішень про подальшу їхню експлуатацію, то в області теорії технічних засобів одержання інформаційних сигналів для діагностичних систем помітне відставання. Це відставання викликане, по-перше, складністю методів одержання первинних інформаційних сигналів, тому що вимагає для їхньої побудови залучення різноманітних фізичних явищ (акустичних, теплових, тензометричних, лазерних і т.п.), по-друге, необхідністю одержання таких властивостей цих засобів виміру, які б могли робити прямі, а не непрямі вимірювання й останнє, не менш важливим є вимога зручності монтажу первинних середовищ вимірювання систем діагностики в малих замкнутих об’ємах без руйнування конструкції механізмів. Одним з варіантів технічного рішення цієї проблеми є створення первинних вимірювальних перетворювачів з підвищеною інформативністю сигналів на базі електромагнітних датчиків швидкості обертання (ДШО).
Електромагнітні датчики, що на відміну від фотоелектричних, а також датчиків, заснованих на інших фізичних ефектах, мають такі привабливі особливості, як можливість експлуатації в умовах забрудненого й агресивного середовища, високу експлуатаційну й інформаційну надійність. Монтаж електромагнітних ДШО не вимагає значних конструктивних змін у контрольованому об'єкті, тому що основною частиною ДШО є сам обертовий вал, шестірня або зубчасте колесо, що виконують трансмісійні функції.
Унаслідок того, що в електромагнітну систему ДШО входять деталі контрольованого об'єкта (вали, шестірні, зубчасті колеса), що мають різноманітні конструктивні рішення і геометричні розміри, неможливо створити високоефективний універсальний ДШО для всіх існуючих об'єктів. Ефективність ДШО, що визначається його метрологічними й експлуатаційними характеристиками, буде тим вище, чим більше погодиться друга частина магнітної системи ДШО із параметрами обертових деталей. У цю другу частину магнітної системи, яка по суті і є ДШО, входить постійний магніт, магніточутливий елемент і деталі кріплення, що одночасно можуть служити магнітопроводом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ ДАТЧИКИ СИСТЕМ ДІАГНОСТИКИ ТРАНСМІСІЙ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок