Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВЕ СТАНОВИЩЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ІНСПЕКЦІЙ

ПРАВОВЕ СТАНОВИЩЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ІНСПЕКЦІЙ

Назва:
ПРАВОВЕ СТАНОВИЩЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ІНСПЕКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,45 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УІВЕРСИТЕТ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Піддубний Олексій Юрійович
УДК 35.072.6:351.823
ПРАВОВЕ СТАНОВИЩЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ
ІНСПЕКЦІЙ
Спеціальність: 12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конституційного, адміністративного та фінансового права Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент
Курило Володимир Іванович,
Національний аграрний університет, декан юридичного факультету, професор кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права;
Офіційні опоненти : доктор юридичних наук, професор
Діхтієвський Петро Васильович,
Завідувач кафедри теорії держави і права Академії прокуратури України;
кандидат юридичних наук, доцент
Янчук Олександра Юріївна.
Доцент кафедри теорії та історії держави і права Університету економіки і права “Крок” (м. Київ).
Захист відбудеться 6 липня 2007 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.855.02 у Національному університеті державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова 53.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. К. Маркса 31.
Автореферат розіслано 5 червня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Коваль

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Об‘єктивний характер розвитку держави, як суспільного явища, є таким, що вона не може існувати без постійного удосконалення соціального, економічного і політичного механізмів. Але було б надзвичайно недалекоглядним вважати, що постійні реформи і удосконалення в своїй сумі принесуть позитивний результат. Будь-яким перетворенням повинні передувати ґрунтовні теоретичні дослідження. З особливою відповідальністю слід підходити до побудови системи органів державної влади, визначення їх функцій, мети діяльності та завдань, оскільки від цього залежить ефективність їх діяльності.
Сучасний етап у розвитку суспільства характеризується стрімкими змінами в економіці, технологіях; прискорюються товарообмінні, економічно-інтеграційні процеси, а разом з ними з’являються нові, небачені раніше кризи, нові виклики постають перед державою і суспільством. Все зазначене повною мірою можна віднести і до сільськогосподарської галузі. Раз по раз навіть передові економічно розвинені країни стикаються з ситуацією, коли законодавче регулювання тих чи інших економічних процесів не встигає за їх динамікою. Так, не завжди здійснюється належний контроль за наслідками впровадження новітніх досягнень генної інженерії, безпекою окремих хімічних компонентів, що застосовуються у харчовій промисловості. Ці недоліки є наслідком як об’єктивних процесів – стрімкого розвитку технологій, так і суб’єктивних – маються на увазі інтереси окремих ділових і політичних кіл, заради яких інформація про шкідливий побічний ефект нових агропромислових технологій замовчується, або спростовується псевдо-об’єктивними науковими дослідженнями.
Окрім цього, високий ступінь економічної інтеграції, відкритість кордонів, швидкий товарообіг, навіть між віддаленими світовими регіонами, зумовлюють випадки стрімкого поширення хвороб свійських тварин, що також інколи небезпечні і для людини.
За цих умов ще більше посилюється роль національних органів контролю у сільському господарстві щодо недопущення виробництва і поширення небезпечних продуктів харчування і харчової сировини. Головною умовою досягнення цієї мети є створення ефективної системи органів, що контролюють процес сільськогосподарського виробництва на всіх його етапах, проводять моніторинг і регулювання ринків сільськогосподарської продукції, подають необхідну допомогу сільськогосподарським виробникам, розробляють та контролюють дотримання стандартів якості, відстежують і локалізують хвороби та шкідників, проводять заходи по боротьбі з ними в загальнодержавному масштабі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРАВОВЕ СТАНОВИЩЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ІНСПЕКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок