Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методичні основи організації систем доставки вантажів з використанням засобів укрупнення

Методичні основи організації систем доставки вантажів з використанням засобів укрупнення

Назва:
Методичні основи організації систем доставки вантажів з використанням засобів укрупнення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,58 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МіНіСТЕРСТВО Освіти і НАУКИ УКРАїНи
ОДЕСьКИЙ НАЦіОНАЛЬНиЙ МОРСьКий УНіВЕРСИТЕТ
Смрковська Вікторія Юріївна
УДК 656.029.4: 656.073.28
Методичні основи організації
систем доставки вантажів
з використанням засобів укрупнення
Спеціальність 05.22.01 «Транспортні системи»
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Одеса - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Онищенко Світлана Петрівна,
Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри «Системний аналіз і логістика»
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ананьїна Віра Захарівна,
Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук
Леснік Олександр Семенович,
Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України, м. Одеса, директор.
Захист дисертації відбудеться „ 24 ” червня 2008 р. о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці ім. проф. Г.К. Суслова Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул.. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий 22 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01,
кандидат технічних наук, доцент Лукаш Е.П.
вступ
Актуальність теми дослідження. Інтеграційні процеси, що відбуваються в світовій економіці, повною мірою знаходять своє відображення в транспортній галузі, зачіпаючи як комерційні аспекти діяльності транспортних підприємств, так і принципи організації процесів транспортування.
Як відомо, транспортування товару пов'язане з сукупністю додаткових процесів, і науково-технічний прогрес в галузі транспортних і інформаційних технологій зробив можливим інтегрувати в єдине ціле комплекс супутніх операцій разом з процесом транспортування, а організацію і управління доставкою вантажу зосередити в єдиному управляючому центрі, яким почали виступати експедиторські компанії.
Використання засобів укрупнення вантажів вплинуло на розвиток безперевантажувальних сполучень, які, у свою чергу, разом з умовами ринкової економіки і різноманітністю транспортних технологій, надали нові стратегічні можливості для організаторів систем доставки – об'єднання вантажних партій в інтегровану систему доставки, в рамках якої формується ефект синергізму, що виявляється як в підвищенні якості послуг, що надаються, так і у формуванні конкурентноздатних тарифів організаторів системи доставки.
Накопичений практичний досвід експедиторських компаній в організації систем доставки вантажів досить поволі збагачується теоретичною і методичною базою, а значна наукова спадщина транспортної науки 60-90-х років минулого століття не враховує можливості нових технологій і особливості сучасного ринку транспортних послуг. Таким чином, існує об'єктивна необхідність у формуванні наукових підходів до вирішення завдань організації і управління, пов'язаних з новим об'єктом транспортної науки – «системою доставки вантажів», який може розглядатися як індивідуально, так і інтегровано, для випадку, найбільш поширеного на практиці – коли використовуються засоби укрупнення вантажів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в рамках досліджень за темами «Удосконалення системи управління морським транспортом на базі сучасних методів і технологій» (номер держреєстрації 0104U004644), «Теоретичні основі оптимального функціонування та розвитку інтегрованих систем доставки вантажів» (номер держреєстрації 0105U002349) відповідно до планів науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України і Одеського національного морського університету.
Дисертаційна робота має прямий зв'язок з Державною програмою «Стабілізація і розвиток морського і річкового транспорту до 2005 року», з Концепцією розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на середньостроковий період і до 2020 року.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методичні основи організації систем доставки вантажів з використанням засобів укрупнення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок