Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИПАДКОВІ КОЛИВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ БЕЗВІДМОВНОСТІ РАМ ВІЗКІВ ВАГОНІВ ЕЛЕКТРОПОЇЗДІВ

ВИПАДКОВІ КОЛИВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ БЕЗВІДМОВНОСТІ РАМ ВІЗКІВ ВАГОНІВ ЕЛЕКТРОПОЇЗДІВ

Назва:
ВИПАДКОВІ КОЛИВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ БЕЗВІДМОВНОСТІ РАМ ВІЗКІВ ВАГОНІВ ЕЛЕКТРОПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,01 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
”ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Білоцерківський Олександр Борисович
УДК 539.4:629.7.02
ВИПАДКОВІ КОЛИВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ БЕЗВІДМОВНОСТІ РАМ ВІЗКІВ ВАГОНІВ ЕЛЕКТРОПОЇЗДІВ
Спеціальність 05.02.09. - Динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків _2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті ”Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Жовдак Валерій Олексійович,
Національний технічний університет
”Харківський політехнічний інститут”, м. Харків,
професор кафедри динаміки та міцності машин.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, ст. н. с.
Ткачук Микола Анатолійович,
Національний технічний університет
”Харківський політехнічний інститут”, м. Харків,
зав. каф. теорії механізмів, машин і роботів;
кандидат технічних наук, професор
Хворост Володимир Андрійович,
Сумський державний університет, м. Суми,
проректор з наукової роботи.
Провідна установа:
Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 1 ” лютого  6 р. о 1430 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.10 у Національному технічному університеті ”Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002 м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету ”Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “ 29 ” грудня  2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д .050.10 Бортовой В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залізничний транспорт займає провідне місце серед видів транспорту по об’ємах вантажних і пасажирських перевезень України. Невід’ємною частиною рухомого складу залізничного транспорту є електропоїзди метрополітенів, що призначені для забезпечення масових перевезень пасажирів у транспортних системах великих міст. Однак, не зважаючи на ці обставини, під час експлуатації вагонів електропоїздів спостерігається велика кількість відмов, значний процент яких має механічне походження. Окремо треба виділити виникнення втомних тріщин в зварних конструктивних елементах візків вагонів. Вказані обставини приводять до того, що економічна ефективність, а також показники експлуатації вагонів знижуються, що приводить до значних витрат та можливості виникнення аварійних ситуацій.
Наведені обставини вказують на актуальність робіт, пов'язаних з розробкою розрахунково-експериментальних методів для прогнозування безвідмовності рам візків вагонів електропоїздів з урахуванням випадковості властивостей міцності матеріалу конструкції, технології її виготовлення, а також випадковості навантаження в конкретних умовах експлуатації. Розробка таких методів та їх впровадження в практику проектування та експлуатації дозволить отримати значний економічний ефект та забезпечити безпеку рухомого складу в цілому.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась на кафедрі динаміки та міцності машин НТУ “ХПІ” згідно плану фундаментальної програми МОН України “Створення розрахунково-експериментальних методів діагностики та подовження ресурсу роторних машин по міцнісним та динамічним критеріям” (№ Д.Р. 0103U001496), а також згідно господарського договору між НТУ “ХПІ” та Східноукраїнським науково-іноваційним центром залізничного транспорту (м. Харків) на 2002_ рр. “Чисельний та експериментальний аналіз діагностичних ознак технічного стану візків вагонів електропоїздів” (№ Г.Д. ), де здобувач був виконавцем окремих розділів.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка на основі сучасних програмних комплексів методів і програмного забезпечення для визначення параметрів напружено-деформованого стану рам візків вагонів електропоїздів при квазістаціонарному випадковому зовнішньому навантаженні, викликаному нерівностями шляху, та характеристик безвідмовності рам візків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВИПАДКОВІ КОЛИВАННЯ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ БЕЗВІДМОВНОСТІ РАМ ВІЗКІВ ВАГОНІВ ЕЛЕКТРОПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок