Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> вплив фундаментно-підвальної частини на роботу безкаркасних будинків на деформівній основі (на прикладі монолітного будинку)

вплив фундаментно-підвальної частини на роботу безкаркасних будинків на деформівній основі (на прикладі монолітного будинку)

Назва:
вплив фундаментно-підвальної частини на роботу безкаркасних будинків на деформівній основі (на прикладі монолітного будинку)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,21 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики Укр
аїни


Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України
ДЕРЖАВНИЙ науково – дослідний інститут
будівельних конструкцій
(ндібк)
Кошелєва Ніна Миколаївна
УДК 624.042.12: 624.012.44 + 624.15.151.5
вплив фундаментно-підвальної частини на роботу
безкаркасних будинків на деформівній основі
(на прикладі монолітного будинку)
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (НДІБК) Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Клєпіков Сергій Миколайович,
Державний науково-дослідний інститут будівельних
конструкцій (НДІБК), завідувач відділом “Досліджень
конструкцій будинків та споруд у складних інженерно-
геологічних умовах”, м. Київ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дехтяр Анатолій Соломонович,
Український транспортний університет,
м. Київ;
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Трегуб Анатолій Степанович,
завідувач відділом Запорізького відділення Державного
науково-дослідного інституту будівельних конструкцій,
м. Запоріжжя.
Провідна установа Державний технічний університет
ім. Ю. Кондратюка, м. Полтава.
Захист відбудеться “25” червня 2002 р. о 16 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради К 26.833.01 в Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій за адресою: 03680, м. Київ-37, вул. І. Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: 03680, м. Київ-37, вул. І. Клименка, 5/2.
Автореферат розіслано “22” травня 2002 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., с.н.с. Слюсаренко Ю.С.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У 90–і роки розвивається монолітне домобудування з відсіками будинків довільної конфігурації у плані, із переривчастими стінами, що поліпшує їх архітектурно-планувальну виразливість. Актуальність теми визначається значними об'ємами та подальшим розвитком застосування при будівництві безкаркасних будинків із монолітного залізобетону в складних інженерно-геологічних умовах. При будівництві таких будинків вирішальне значення набуває міцність і жорсткість будинку, зокрема співвідношення жорсткістних властивостей фундаментно-підвальної частини (ФПЧ) і наземної будови.
Практика проектування та експлуатації таких будинків підтвердила, що чинник жорсткості ФПЧ відіграє істотну роль у забезпеченні надійності в умовах просідаючих ґрунтів і підроблюваних територій. Конструювання й розрахунок ФПЧ із повним сприйняттям нею усіх зусиль від деформацій основи не запобігає появі значних тріщин, пошкоджень і навіть руйнувань у наземних конструкціях будинку. Але дотепер кількісний вплив зазначеного чинника на роботу будинку в цілому вивчено недостатньо, внаслідок чого відомі випадки, коли під впливом нерівномірних деформацій основи в конструкціях наземної частини будинків утворюються тріщини, а міцність ФПЧ при цьому не порушується.
У зв'язку з цим одним із головних завдань є розробка удосконаленої розрахункової системи “безкаркасний будинок – ФПЧ”, що дозволяє враховувати в розрахунках її конструктивні особливості (монолітні конструкції, збільшення висоти чи товщини стін підвалу, уведення додаткових поперечних чи поздовжніх стін у підвалі без обпирання на них стін наземної частини, а також розбіжність по вертикалі прорізів у стінах підвалу і наземної будови), варіанти рішень наземних конструкцій будинку (монолітність, особливості обпирання перекриттів і т.п.). Не менш важливою задачею є врахування впливу конструктивних особливостей ФПЧ будинку на напружений стан несучих конструкцій наземної будови.
Виходячи з вище наведеного – тема дисертаційної роботи є актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: вплив фундаментно-підвальної частини на роботу безкаркасних будинків на деформівній основі (на прикладі монолітного будинку)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок