Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Стратегія економічного розвитку м’ясопереробної промисловості

Стратегія економічного розвитку м’ясопереробної промисловості

Назва:
Стратегія економічного розвитку м’ясопереробної промисловості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,24 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Донецький національний університет економіки
і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
Міхєєнко Катерина Сергіївна
УДК 330.35.011:338.439 (477)
Стратегія економічного розвитку
м’ясопереробної промисловості
Спеціальність 08.00.03 – Економіка
та управління національним господарством
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Жнякін Борис Олександрович,
Донецький національний університет , доцент кафедри економіки підприємства.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Павлова Валентина Андріївна
Дніпропетровський університет економіки та права, проректор з науково-педагогічної роботи
кандидат економічних наук, доцент
Карпенко Наталія Володимирівна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, завідувач кафедри маркетингу.
Захист відбудеться 13 листопада о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.055.01 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83050, Донецьк, вул.Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83048, Донецьк, б.Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 12 жовтня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з основних засобів інтеграції України у світове господарство є створення оптимальної структури економіки країни, орієнтованої на задоволення споживчого попиту і підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг. Реалізація цієї мети вимагає впровадження в практику господарювання нової системи управління економікою, яка повинна враховувати ринкові відносини, оскільки Україна йде шляхом побудови економіки ринкового типу.
Харчова промисловість є одним з найважливіших секторів економіки України. Тут формується основна частина продовольчих ресурсів, що має вирішальне значення для гарантії продовольчої безпеки держави, розвитку внутрішнього і зовнішнього ринку продовольства, поліпшення життєвого рівня населення. Від усестороннього розвитку м'ясопереробної промисловості значною мірою залежить як економічна безпека, так і конкурентоспроможність економіки в цілому.
На даний момент виникла об'єктивна необхідність в поглибленні наукових знань про проблемні аспекти розробки і реалізації стратегії розвитку економіки України, серед яких одне із значних місць займають питання формування збалансованої, ефективної стратегії розвитку м'ясопереробної промисловості, яка забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняної продукції на внутрішньому і світових продовольчих ринках.
Теоретико-методологічним і методичним аспектам проблеми управління стратегією розвитку як економіки в цілому, так і галузей присвячено праці провідних учених, серед яких: Л.В.Балабанової, В.І. Бойко, В.А. Борисовой, П.П.Борщевського, Б.В.Буркинського, В.Г Герасимчука, Б.М.Данилишина, В.В Демьяненко, Я.А. Жаліло, Й.С. Завадського, Н.В. Карпенко, М.М.Лепи, В.Я. Месель – Веселяка, А.П.Налівайко, В.А.Павлової, П.Т.Саблука, А.А.Садєкова, В.С. Уланчука, М.І.Хорунжого, А.В.Чупіса, А.В. Шегди, З.Є. Шершньової, О.О.Шубіна і ін.
Не дивлячись на актуальність дослідження і освітлення питань проблеми ефективного розвитку національної економіки, разом з тим питання про вплив стратегії економічного розвитку м'ясопереробних галузей промисловості на розвиток економіки держави в цілому і її продовольчу безпеку, залишаються недостатньо вивченим. У цьому зв'язку особливої актуальності набувають аналіз теоретичних положень, накопиченого досвіду і розробка ефективного механізму регулювання розвитку м'ясопереробної промисловості, а також формування і вдосконалення підходів до формування та управління стратегією економічного розвитку на основі використання економіко-математичних методів, які є одним з ефективних методів ухвалення науково-обґрунтованих рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Стратегія економічного розвитку м’ясопереробної промисловості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок