Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕНЕДЖМЕНТ КОМБІКОРМОВОГО ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНИ

МЕНЕДЖМЕНТ КОМБІКОРМОВОГО ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНИ

Назва:
МЕНЕДЖМЕНТ КОМБІКОРМОВОГО ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,89 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Галаєва Людмила Валентинівна
УДК 338.24:631.152:636.085.55
МЕНЕДЖМЕНТ КОМБІКОРМОВОГО ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНИ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Кадієвський Володимир Андрійович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Поліщук Микола Петрович,
Державний агроекологічний університет,
завідувач кафедри менеджменту організацій
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Скрипниченко Марія Іллівна,
Інститут економічного прогнозування НАН України,
завідувач відділу моделювання економічного розвитку
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ міжгалузевих та структурних проблем виробництва, м.Київ.
Захист відбудеться “21“ листопада 2002р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к. 41.
Автореферат розісланий “18“ жовтня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процес стабілізації галузей АПК, що розпочався, вимагає особливої уваги до тваринництва, яке ще перебуває у занепаді. За останні десять років в Україні мало місце різке скорочення поголів’я сільськогосподарських тварин і птиці, що призвело до зменшення потреби у комбікормах, і відповідно – до зниження обсягів їх виробництва. Піднесення кормовиробництва, а в свою чергу і комбікормової галузі, є необхідною умовою та невідкладним завданням подолання економічної кризи у тваринництві.
Вивчення і прогнозування розвитку комбікормового виробництва за умов ринкового механізму господарювання стають визначальними та посідають провідне місце серед питань аграрного менеджменту.
Базовими науково-практичними дослідженнями у напряму аграрного менеджменту є праці вчених-економістів: В.П.Галушко, О.Д.Гудзинського, Й.С.Завадського, С.М.Кваші, Ю.С.Коваленка, М.Й.Маліка, П.О.Мосіюка, Б.Й.Пасхавера, М.П.Поліщука, П.Т.Саблука, В.К.Савчука, В.К.Терещенка, В.В.Юрчишина та інших. Питання розвитку кормовиробництва і виробництва комбікормів знайшли своє відображення у наукових працях В.М.Айдіна, В.П.Долинського, О.І.Єнікєєва, А.П.Курносова, В.Л.Перегуди, М.І.Толкача та інших вчених. Теоретичні та практичні питання математичного моделювання економічних процесів викладені у роботах Л.В.Канторовича, В.А.Кардаша, В.А.Кадієвського, О.М.Онищенка, Б.К.Скирти, М.І.Скрипниченко, В.О.Точиліна та інших дослідників.
Однак, проблема менеджменту комбікормового виробництва у нашій країні не отримала необхідного системного розв’язання. Актуальність і недостатня розробленість його базових теоретичних, методологічних і практичних питань зумовили вибір теми дисертаційної роботи, мету, завдання та головні напрями дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з тематикою науково-дослідних робіт Національного аграрного університету “Розробка питань менеджменту і маркетингу на різних рівнях АПК в умовах ринкової економіки” та “Розробка наукових принципів і методології реформування системи управління АПК відповідно до концепції його розвитку” (номери державної реєстрації відповідно: 0193U022571 та 0196U001975).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка та обґрунтування пропозицій щодо вдосконалення менеджменту комбікормового виробництва і підвищення його конкурентоспроможності за умов ринкового механізму господарювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕНЕДЖМЕНТ КОМБІКОРМОВОГО ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок