Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В АГРАРНІЙ СФЕРІ (на матеріалах підприємств Полтавської області)

РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В АГРАРНІЙ СФЕРІ (на матеріалах підприємств Полтавської області)

Назва:
РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В АГРАРНІЙ СФЕРІ (на матеріалах підприємств Полтавської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Писаренко Володимир Вікторович
УДК 338.436.33:339.138(477)
РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В АГРАРНІЙ СФЕРІ
(на матеріалах підприємств Полтавської області)
спеціальність: 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі економіки та маркетингу Полтавського державного сільськогосподарського інституту Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
РАБШТИНА Василь Михайлович — Полтав-ський державний сільськогосподарський інститут, завідувач кафедри економіки та маркетингу.
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор ЗАЇНЧКОВСЬКИЙ Анатолій Олександрович — Український державний університет харчових технологій, завідувач кафедри економіки і права.
кандидат економічних наук, доцент ДВОРНІЧЕНКО Володимир Володимирович —Полтавський кооперативний інститут, завідувач кафедри маркетингу.
Провідна установа | Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна Міністерства освіти України, кафедра економіки та менеджменту, м. Харків.
Захист відбудеться “ 21 ” вересня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м.Київ – 41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м.Київ – 41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий “21” серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Жебка В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування економіки України з директивної в ринкову визначає необхідність переорієнтації виробничо-комерційної діяльності підприємств на задоволення потреб споживачів на основі маркетингу.
Загострення екологічного становища, поряд з використанням традиційних концепцій, обумовило необхідність освоєння концепції соціально-етичного маркетингу, яка передбачає забезпечення тривалого добробуту споживачів через врахування їх потреб, а також окремих підприємств і суспільства в цілому, тому концепція соціально-етичного маркетингу є визнаним в світі фундаментом діяльності корпорацій, підприємств середнього і малого бізнесу на внутрішніх і зовнішніх ринках. Саме тому проблеми соціально-етичного маркетингу є предметом досліджень вітчизняних вчених, зокрема Абрамова Г.П., Гаркавенко С.С., Герасимчука В.Г., Жигаліна М.М., Завадського Й.С., Куценко О.М., Писаренко В.М., Рабштини В.М., та інших. В їх роботах висвітлено глобальну сутність, значення і деякі аспекти практичного освоєння цієї концепції. Однак, проблема освоєння соціально-етичного маркетингу потребує подальшого поглибленого опрацювання, системного економічно-організаційного обгрунтування методів виробництва та реалізації екологічно чистого продовольства, підвищення конкурентоздатності аграрної продукції України.
Важливість досліджень проблеми соціально-етичного маркетингу визначена постановою Верховної Ради України від 5.03.1998р. "Про основні напрямки державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки". Цим і визначається актуальність всебічного дослідження резервів і шляхів освоєння концепції соціально-етичного маркетингу в аграрному секторі економіки України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано згідно з державною програмою “Охорона навколишнього середовища в Україні”, тематичним планом кафедри економіки і маркетингу Полтавського державного сільськогосподарського інституту, як складової частини досліджень з проблеми “Організаційно-економічні аспекти забезпечення конкурентоспроможності АПК шляхом ресурсо- та енергозбереження”, а також лабораторії пластових вод агрономічного факультету інституту, госпдоговірною темою з Міністерством АПК України “Розробка і впровадження альтернативної системи удобрення полів, яка забезпечує високий рівень родючості грунту, стабільно високу врожайність та екологічно чисту продукцію в умовах лівобережного Лісостепу України” (номер державної реєстрації: 01098V007122 від 06.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕТИЧНОГО МАРКЕТИНГУ В АГРАРНІЙ СФЕРІ (на матеріалах підприємств Полтавської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок