Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ПЕРЕЛОМІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ПЕРЕЛОМІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ПЕРЕЛОМІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,95 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство охорони здоровя України
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
КОВАЛЕНКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 616.716.4 - 001.5 - 8
ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ПЕРЕЛОМІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
14.01.22 - Стоматологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 1998
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі щелепно-лицевої хірургії та стоматології військово-медичного інституту Української військово-медичної академії.
Науковий керівник: доктор медичних наук , професор
Тимофєєв Олексій Олександрович
Київська медична академія післядипломної освіти,
завідуючий кафедрою щелепно-лицевої хірургії.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Харьков Леонід Вікторович, Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, завідуючий кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку.
кандидат медичних наук, Остапенко Олександр Миколайович, начальник стоматологічного відділення Центральної поліклініки Служби безпеки України.
Провідна установа Львівський державний медичний університет
Захист відбудеться “3” грудня 1998 р. о 14-00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.003.03 при Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця ( 252057, Київ-57, вул. Зоологічна 1, стоматологічний корпус ).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця.
Автореферат розісланий “ 1 ” листопада 1998 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Борисенко А.В.
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лікування переломів лицевого скелету залиша-єть-ся однією з актуальних проблем хірургічної стоматології. В останні роки, на фоні зростання загального травматизму, зрастає і кількість щелепно-лицевих пошкоджень.
Серед численних пошкоджень щелепно-лицевої ділянки переломи нижньої щелепи зустрічаються найчастіше і складають від 45 до 90 % травм лиця (Аржанцев П.З. та ін., 1975; Олександров М.М. та ін., 1986; Світловський О.О. та ін., 1997; Тимофєєв О.О., 1998 ).
Останнім часом неухильно зростає загальний травматизм в специфіч-них умовах Збройних Сил (Казаков О.П., 1990; Чиж І.М., 1994; Яньшин Л.А., 1997 ). При цьому, проблема щелепно-лицевого травматиз-му серед військовослужбовців освітлена недостатньо.
Незважаючи на успіхи в лікуванні переломів щелеп ( нові сучасні мето-ди надійної іммобілізації, широкий спектр фізіотерапевтичних засо-бі-в і інш.)залишається високим процент запальних ускладнень, не зменьшуються строки лікування хворих (Козлов В.А. та ін., 1981; Наумов П.В. та ін., 1983; Зуєв В.П. та ін., 1989; Тимофєєв О.О., 1998 ).
Слід звернути увагу на необхідність пошуку нових шляхів оптим-і-зації лікування переломів нижньої щелепи та профілактики розвитку за-пальних ускладнень, впровадження сучасних методів діагностики та лікування, а та-кож на можливість удосконалення організації медичної допомоги потерпі-лим з пошкодженнями нижньої щелепи в специфічних умовах Збройних Сил України.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційна робота виконана згідно з планом наукових досліджень Української військово-медичної академії Міністерства оборо-ни України і є складовою частиною науково-дослідної роботи кафедри щелепно-лицевої хірургії та стоматології і спрямована на вирішення важливої народно-гос-подарської проблеми - покращення спеціалізованої стоматологічної допомо-ги військовослужбовцям Збройних Сил України.
Мета роботи - удосконалення методів діагностики і підвищення ефективності лікування військовослужбовців з переломами нижньої ще-лепи.
Задачі дослідження:
1.
Встановити причини виникнення пошкоджень нижньої щелепи та оцінити діагностичні способи їх виявлення у військовослужбовців. Визначи-ти інформативність та можливість використання сучас-них методів обстеження хворих ( компютерної томографії, контактної термометрії, ци-тохімічної активності нейтрофілів) для контролю ефективності проведеного лікування і оцінки стадій репаративної регене-рації кісткової рани.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ПЕРЕЛОМІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок