Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ВИБОРУ ПРІОРИТЕТІВ У ЛОГІСТИЧНОМУ УПРАВЛІННІ

МОДЕЛІ ВИБОРУ ПРІОРИТЕТІВ У ЛОГІСТИЧНОМУ УПРАВЛІННІ

Назва:
МОДЕЛІ ВИБОРУ ПРІОРИТЕТІВ У ЛОГІСТИЧНОМУ УПРАВЛІННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,21 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 330.115.658.512
Павленко Тетяна Володимирівна
МОДЕЛІ ВИБОРУ ПРІОРИТЕТІВ У
ЛОГІСТИЧНОМУ УПРАВЛІННІ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Гузь Микола Григорович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри математики і математичних методів в економіці (м.Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Вітлінський Вальдемар Володимирович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економіко-математичних методів (м.Київ)
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Жорняк Тетяна Степанівна, Інститут економіки промисловості НАН України, завідувач відділу проектування програмних комплексів (м.Донецьк)
Провідна установа – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м.Харків)
Захист дисертації відбудеться “23 ”жовтня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.01 по захисту дисертацій у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м.Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, ауд.101.
З дисертацією можна ознайомиться в бібліотеці Донецького національного університету (83055, м.Донецьк, вул.Університетська, 24).
Автореферат розісланий “21”вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Трансформація економіки України викликала появу нових, нетрадиційних підходів до управління у виробництві та споживанні. Теоретико-методологічною основою реформування національної економики стала розробка нових наукознавчих теорій, серед яких особливе місце посідає теорія логістики. Принципову новизну логістичного підходу становлять взаємозв`язок та інтеграція у єдину систему процесів управління виробництвом, транспортно-складським господарством, запасами, фінансовим капіталом, персоналом, інформаційними потоками, які вважалися до недавнього часу економічно незалежними. Таким чином логістика є синтезом управлінських рішень, що приймаються у менеджменті, фінансах, підприємництві та маркетингу. Вона дозволяє поєднувати економію витрат з гнучким реагуванням на пріоритети споживачів та забезпечує організаційне, економічне, технологічне та інформаційне поєднання потокових процесів товарообміну і відтворювання.
В національній економіці суттєве значення відіграє металургійний комплекс. Тому дослідження логістичних процесів на підприємствах металургійного комплексу, починаючи від добутку і підготовки залізорудної сировини, що суттєво впливають на якість металовиробів, та закінчуючи процесами збуту готових виробів на основі взаємовигідного поєднання пріоритетів виробників та споживачів, сприяє підвищенню їх ефективності.
Науковими дослідженнями сутности логістичних процесів займаються вітчизняні та зарубіжні вчені Б.О.Анікін, О.М.Гаджинський, М.П.Гордон, М.Г.Гузь, П.Друкер, М.Е.Залманова, А.А. Колобов, Л.Б.Міротін, В.Є.Ніколайчук, О.О.Новіков, О.И.Семенен- ко, В.И.Сергєєв, Г.Стивенсон та інші.
Але у сучасному стані досліджень відсутні праці з використанням формальних методів та процедур в задачах управління логістичними процесами. Тому дослідження проблем виробництва, споживання, фінансів, маркетингу, логістики, яке здійснюється на основі кількісних методів, сприяє підвищенню гнучкості виробничих систем та швидкій адаптації їх до зміни умов мікро- та макросередовища, є актуальним.
Зв'язок з науковими програмами, планами і темами. Дисертація виконана згідно з держбюджетною темою Донецького національного університету "Моделювання динаміки виробничо-економічних систем" Г-00/54, номер держрєєстрації – 0100U001971, у якій пошукач брав участь як виконавець.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: МОДЕЛІ ВИБОРУ ПРІОРИТЕТІВ У ЛОГІСТИЧНОМУ УПРАВЛІННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок