Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

Назва:
СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,01 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАСЛІЙ ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 330.101.52: 330.322.014
СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ
ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Спеціальність: 08. 03. 01. - Статистика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2004
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі статистики Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України, м. Тернопіль
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Шост Іван Михайлович,
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри статистики;
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Захожай Валерій Борисович,
Міжрегіональна академія управління персоналом,
директор Інституту міжнародної економіки і фінансів,
завідувач кафедри фінансів і статистики,
кандидат економічних наук, доцент
Ковтун Наталія Василівна,
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
докторант кафедри обліку та аудиту
Провідна установа: Одеський державний економічний університет, кафедра
статистики, Міністерство освіти і науки України,
м. Одеса
Захист відбудеться „ 25 ” жовтня 2004 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемого, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано „ 22 ” вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О. Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідною умовою структурної перебудови економіки та прискорення темпів її зростання є збільшення обсягів інвестицій та підвищення їхньої ефективності. Інвестиційний процес – це не тільки один із найважливіших факторів економічного зростання в країні, а й водночас показник розвитку всього виробництва. Чим інтенсивнішим є вкладення коштів, тим швидше проходить відтворювальний процес, активніше відбуваються ринкові перетворення. Інвестиційна діяльність підприємств – це один з найскладніших і ризикових видів бізнесу, а її результати мають значний вплив на ефективність підприємництва загалом.
Аналіз українських економічних реалій свідчить, що причини погіршення економічного становища підприємств полягають, насамперед, в ігноруванні об’єктивних законів і закономірностей розвитку суспільства, у спробах штучно перенести зарубіжні моделі на українську дійсність, а також у відсутності системного підходу та концепцій ринкових реформ. Саме з цим пов’язані негативні моменти проведення цих реформ або їхнє непроведення, в тому числі інвестиційна криза, різке погіршення соціальних, демографічних, економічних та інших показників розвитку регіонів.
Велика кількість нерозв’язаних проблем, які нагромадилися в інвестиційному комплексі, обмежує розвиток економіки, гальмує науково-технічний прогрес. Стійке пожвавлення інвестиційної активності, як правило, є ознакою початку стабільного економічного зростання. На сьогодні обмеженість інвестиційної діяльності та неефективне управління останньою не сприяє створенню міцної бази для процесу відтворення. Неперервне комплексне дослідження інвестиційних процесів, виявлення найбільш пріоритетних напрямків інвестування, формування відповідної інформаційної бази мають істотне значення для створення науково-обґрунтованих програм соціально-економічного розвитку регіонів.
Інвестиційний та відтворювальний процеси на регіональному рівні, їхній взаємозв’язок протягом тривалого часу не знаходили свого наукового втілення, були відсутні предмет та методологія дослідження, не враховувались їхні характерні особливості. В останні роки в Україні регіональні дослідження проводяться в якісно новому аспекті, що спрямований на пошуки оптимального та гармонійного розвитку вищезазначених процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТАТИСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок