Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ ТА КОЛЕДЖІВ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ

ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ ТА КОЛЕДЖІВ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ

Назва:
ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ ТА КОЛЕДЖІВ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,97 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТРУХАНОВА Тетяна Іванівна
УДК 377.6
ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО
ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ ТА КОЛЕДЖІВ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університету, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор
Ніколаєва Софія Юріївна,
Київський національний лінгвістичний
університет,
завідувач кафедри методики
викладання іноземних мов
 
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Плахотник Василь Макарович,
Інститут педагогіки АПН України,
головний науковий співробітник
лабораторії іноземних мов

кандидат педагогічних наук, доцент
Соловйова Наталія Дмитрівна,
Криворізький державний педагогічний
університет,
завідувач кафедри англійської мови та
літератури з методикою викладання
Провідна установа Київський національний університет
ім. Тараса Шевченка, кафедра методики
навчання іноземних мов і прикладної
лінгвістики, м. Київ
Захист відбудеться 23.10.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті за адресою: 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету за адресою: 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий 22.09.2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
З перетворенням України в самостійну державу зросла потреба народного господарства країни в спеціалістах, які володіють англійською мовою, визнаною мовою міжнародного професійного спілкування. Вміння вільно читати англійською мовою необхідну літературу має особливе значення для випускників вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації. Це зумовлене тим, що оволодіння вміннями професійно орієнтованого читання дає студентам змогу в майбутній навчально-професійній діяльності здійснювати пошук, перетворення та використання професійно вагомої інформації, підвищувати свою професійну кваліфікацію та рівень володіння мовою в результаті ознайомлення із зарубіжним досвідом за фахом і самоосвітньої роботи, що пов'язано передусім з читанням літератури, а останнім часом і з опосередкованим спілкуванням через Інтернет.
Проте успішному формуванню навичок та вмінь читання англійською мовою стає на заваді низка факторів, а саме: обмеженість аудиторного часу, відведеного на вивчення іноземної мови; відсутність сучасних підручників для вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації; суперечність вимог до студентів з іноземної мови та профілюючих дисциплін; небажання і нездатність студентів брати на себе відповідальність за результати власного навчання; їх занижена самооцінка; недостатність метакогнітивних знань; низький рівень сформованості індивідуального стилю діяльності у більшості студентів. У цих умовах є актуальним і доцільним застосування індивідуального підходу як одного з дійових шляхів підвищення ефективності навчання, а отже і розвитку особистості, яке здійснюється за принципом гуманізації освіти.
В галузі навчання іноземної мови цей підхід реалізується в рамках концепції комплексної індивідуалізації С.Ю.Ніколаєвої як цілісної системи, що охоплює всі сторони та етапи навчального процесу з предмета, а також передбачає комплексне врахування і цілеспрямований розвиток індивідуально-психологічних особливостей, що є релевантними для успішного оволодіння іншомовним мовленням.
В сучасній вітчизняній методиці навчання іноземних мов здійснено ряд науково-методичних досліджень із застосуванням комплексної індивідуалізації навчання різних аспектів іншомовної мовленнєвої діяльності школярів і студентів вищих закладів освіти (Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНОГО ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ ТА КОЛЕДЖІВ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок