Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ РЕЖИМИ РОБОТИ ЗАМКНУТОЇ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ТЕПЛИЦЬ

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ РЕЖИМИ РОБОТИ ЗАМКНУТОЇ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ТЕПЛИЦЬ

Назва:
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ РЕЖИМИ РОБОТИ ЗАМКНУТОЇ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ТЕПЛИЦЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,26 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
КЕПКО Олег Ігорович
УДК: 631.344.8:644.1
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ РЕЖИМИ РОБОТИ ЗАМКНУТОЇ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ТЕПЛИЦЬ
05.14.06 – Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Уманському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий
керівник:кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Голуб Геннадій Анатолійович, Національний науковий центр „Інститут механізації і електрифікації сільського господарства” УААН, завідувач лабораторією інженерних проблем біотехнологічних процесів.
Офіційні
опоненти: | доктор технічних наук, професор
Федорів Володимир Гаврилович, Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”, професор кафедри природничих наук та інформатики.
кандидат технічних наук, доцент
Міщенко Анатолій Васильович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри теплоенергетики |
Провідна
установа:Інститут технічної теплофізики НАН України. |
Захист відбудеться 8 червня  р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.058.05 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, Київ–33, вул.. Володимирська, 68, ауд. А-311.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці університету.
Автореферат розісланий 5 травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Філоненко В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з проблем сільського господарства в Україні є зменшення енергоємності виробництва продукції. Особливо гостро ця проблема стоїть у овочівництві закритого ґрунту. Запропонована замкнута система опалення та вентиляції (ЗСВ) теплиць, яка дозволяє під час вирощування грибів і рослин організувати подачу повітря, насиченого вуглекислим газом, до рослинної теплиці (теплиці), а збагаченого киснем – до грибної теплиці (грибниці), за рахунок цього, покращити газовий баланс в приміщеннях, а також зменшити витрати енергії на опалення та вентиляцію. Цьому ж сприяє застосування в ЗСВ теплового насоса (ТН).
Впровадження ЗСВ потребує дослідження тепломасообмінних процесів в усіх елементах блоку „теплиці – грибниця” та енергозберігаючих властивостей ЗСВ за умов відповідності параметрів газового середовища, в якому вирощуються овочеві рослини та гриби, їх біологічним особливостям. Для цього результати досліджень тепломасообміну треба давати окремо у вигляді теплових балансів та балансів вмісту СО2 у вентиляційному повітрі. Це стосується також динамічних характеристик тепло- та масообміну. Замкнуті системи вентиляції повинні бути економічно вигідними, а викиди в навколишнє середовище – мінімальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основу дисертаційної роботи склали дослідження, виконані в Уманському державному аграрному університеті в 1999–2005 рр. згідно з державною науково–технічною програмою „Енерго- та ресурсозберігаючі технології у сільськогосподарському виробництві”, а також у відповідності до тематичних планів НДР на 2001–2005 роки „Технологічні комплекси машин і обладнання для механізації, електрифікації та автоматизації в рослинництві і в тваринництві” № та „Розробка сучасних конкурентноспроможних технологій виробництва харчових продуктів рослинного походження” № . Тема дисертаційної роботи також пов'язана з загальноукраїнськими науковими програмами: постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.1994 р. № "Про реалізацію пріорите-тних напрямків розвитку науки і техніки"; науково-технічною програмою Міністерства агропромислового комплексу України від 30.02.1998 р. № "Науково-дослідні і дослідницько-конструкторські розробки".
Мета і задачі дослідження. Зменшення витрат теплової та електричної енергії в теплицях шляхом застосування запропонованої замкнутої системи опалення і вентиляції на основі теоретичних і експериментальних досліджень теплообмінних та газообмінних процесів в замкнутій системі вентиляції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ РЕЖИМИ РОБОТИ ЗАМКНУТОЇ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ТЕПЛИЦЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок