Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

Назва:
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,92 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“Запорізький інститут державного та муніципального управління”
ЛЕПЬОХІНА Інна Олександрівна
УДК 65:014.1
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Запоріжжя – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”.
Науковий керівник – |
доктор економічних наук, професор
Дацій Олександр Іванович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Петенко Ірина Валентинівна,
Донецький державний університет управління, завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці;
кандидат економічних наук, доцент
Мельникова Марина Віталіївна,
Інститут економіки промисловості НАН України,
старший науковий співробітник відділу проблем економіки підприємства, м. Донецьк.
Провідна установа – Науково-дослідницький центр індустріальних проблем розвитку НАН України, м. Харків.
 
Захист відбудеться 18 січня 2007 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.127.01 у Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 125.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий 16 грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.А. Ільяшенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічні реформи в Україні суттєво змінили правове, фінансово-економічне та соціальне становище промислових підприємств. Однак сформовані ринкові відносини не привели до швидкої орієнтації промислових підприємств на зростання промислового виробництва та піднесення реального сектора економіки. Ці чинники потребують проведення реструктуризації системи управління промислових підприємств. На вітчизняних підприємствах діюча структура управління в багатьох випадках є неефективною через відсутність розробленої програми, що спрямована на пошук і мобілізацію внутрішніх ресурсів, оновлення основних засобів, зниження витрат виробництва. Це призводить до техніко-технологічного відставання промислового виробництва, відсутності власних обігових коштів, низької конкурентоспроможності продукції.
У цих умовах господарювання проведення реструктуризації системи управління промислових підприємств створить передумови для підвищення якості управлінських рішень, що сприяють підвищенню ефективності виробництва.
Проблемам реструктуризації системи управління промислових підприємств присвячені праці таких зарубіжних і вітчизняних учених-економістів: І. Акімової, А. Алпатова, І. Ансоффа, Л. Батенка, Л. Бєлих, О. Дація, Л. Кальніченка, Г. Клейнера, М. Кизима, І. Мазур, І. Маркіна, М. Мельникова, А. Мендрула, Т. Мізерної, І. Петенка, С. Покропивного, В. Пономаренка, О. Пушкаря, Н. Треньова, О. Тридіда, Р. Холла, З. Шершньова та ін.
При всій важливості проведених досліджень окремі аспекти проблеми реструктуризації системи управління промислових підприємств залишаються не вирішеними. Так, недостатньо опрацьованими є визначення економічного змісту реструктуризації системи управління промислових підприємств, етапи реструктуризації системи управління промислових підприємств, їх фінансова структура управління в процесі реструктуризації.
Практична та наукова значущість вирішення цих проблем визначила актуальність, зумовила вибір теми дисертації, мету та завдання дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до теми науково-дослідної роботи Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління”: “Планування, прогнозування та державне регулювання мікро- та макроекономічних процесів” (номер державної реєстрації 0102U003195) .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок