Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,27 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА
Михайліченко Ігор Володимирович
УДК 377.3
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КУЛЬТУРИ
ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Кіровоград – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Радул Валерій Вікторович, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, ректор.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор, академік АПН України
Синьов Віктор Миколайович,
Інститут корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, директор;
кандидат педагогічних наук, професор
Яворська Галина Харлампіївна,
Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ, професор кафедри цивільного та трудового права.
Провідна установа: Миколаївський державний університет
ім. В.О.Сухомлинського, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Миколаїв.
Захист відбудеться 30 вересня 2004 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.053.02 у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (25006, м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1).
Автореферат розісланий 30 серпня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Довга Т.Я.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. В умовах розбудови в Україні правової держави та громадянського суспільства, інтеграції у світове співтовариство, зміни принципів соціальної взаємодії, форм і методів роботи всіх державних структур, установ та інститутів перед органами внутрішніх справ України (далі – ОВС) постає ряд важливих завдань: з одного боку, забезпечити дотримання законності, правового порядку в країні, особистої безпеки громадян, з іншого – перейти від виконання карально-репресивних функцій до соціально-правового партнерства з населенням. Це зумовило значне підвищення вимог до рівня і якості професійної підготовки працівників ОВС, їхньої фахової та соціальної компетентності, загальної й професійної культури.
Слід зауважити, що наявна система професійної освіти правоохоронців, зокрема рядового та молодшого начальницького складу, загалом мало відповідає сучасним вимогам, особливо за рівнем науково-методичного забезпечення навчального та виховного процесу. Тому Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті, Закон України “Про міліцію”, відомчі накази та настанови передбачають реформування змісту професійної підготовки, зокрема, в контексті забезпечення педагогічних умов для ефективного формування світоглядної, правової, моральної й професійної культури працівників ОВС.
Обґрунтування педагогічних умов ефективного формування професійної культури співробітників ОВС уможливлює комплексно розв’язати ряд нагальних соціальних і педагогічних проблем та протиріч, а саме: поліпшити якість службової діяльності правоохоронців в умовах загострення криміногенної ситуації в Україні, системно врахувати особливості змісту, структури, форм і способів організації їхньої професійної діяльності в процесі професійного навчання, організувати процес неперервної професійної освіти, змінити негативну тенденцію до зростання кількості працівників міліції, які загинули або отримали тяжкі поранення при виконанні професійних обов'язків, ефективно протидіяти випадкам порушення законності та перевищення службових повноважень працівниками міліції, подолати вияви негативного ставлення населення до правоохоронців. Крім того, це дає змогу розглядати професійну підготовку правоохоронців як цілісний процес професійного розвитку особистості, педагогізувати вплив професійного субкультурного середовища, забезпечити передумови для ефективної соціалізації та професійної самореалізації працівників ОВС, формування в них позитивної мотивації до службової діяльності, особистісного та професійного самовдосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок