Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ

СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ

Назва:
СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний торговельно-економічний університет
Кавун Ольга Олександрівна
УДК 339.37:658.62
СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу та комерційної діяльності Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Голошубова Ніна Олександрівна,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри маркетингу та комерційної діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пелішенко Валентин Павлович,
Київський економічний інститут менеджменту,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, професор
Апопій Віктор Володимирович,
Львівська комерційна академія, Укоопспілка,
завідувач кафедри комерційної діяльності та підприємництва
Провідна установа: Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, кафедра маркетингу і комерційної діяльності.
Захист відбудеться “09” червня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою:
02156, Київ-156, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою:
02156, Київ-156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розіслано “04” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н, доц. Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасні процеси реформування та структурної перебудови економіки України, створення ринкового простору вносять зміни в усі сфери діяльності господарського комплексу, однією з яких виступає роздрібна торгівля.
Роздрібна торгівля – одна з перших галузей, з якої розпочався процес демонополізації економіки. Процеси роздержавлення, приватизації і комерціалізації торговельних підприємств призвели до поступової заміни функцій господарського управління на регулюючі та розширення ліберальних засад розвитку роздрібної торгівлі. Проте зміни у складі торговельних підприємств за формами власності та організаційно-правовими формами господарювання і їхніх взаємовідносинах з державними органами управління не призвели до автоматичного подолання труднощів, з якими зіткнулися роздрібні торговці у нових умовах господарювання.
Поряд з певними позитивними здобутками, у роздрібній торгівлі мають місце і негативні тенденції, наслідком яких є суттєве зростання частки у роздрібному товарообороті і переважання дрібних неспеціалізованих та змішаних магазинів, ринків та дрібнороздрібної торговельної мережі, що характеризуються обмеженим асортиментом товарів і невисоким рівнем якості обслуговування покупців, а отже, низькою рентабельністю або навіть збитковістю діяльності.
Споживчий ринок України на сьогоднішній день розвивається у складних умовах, що має прояв у деформаціях співвідношення попиту і пропозиції.
Необхідність інституційних та інших кардинальних змін у роздрібній торгівлі обумовлена перш за все тією роллю, яку вона відіграє у соціально-економічному розвитку країни і задоволенні потреб кожної людини.
Забезпечення стійкого економічного зростання торговельної галузі та найбільш повного задоволення потреб споживачів можливо лише за умов ефективного управління діяльністю торговельних підприємств.
Проявом сучасних процесів позитивного характеру у роздрібній торгівлі продовольчими товарами, зокрема, виступає формування і набуття розвитку нових для вітчизняного ринку організаційних утворень – торговельних мереж.
У розвинених країнах Західної Європи та США торговельні мережі вже підтвердили свою ефективність багаторічним досвідом роботи і виявленням значної потужності впливу на структуру роздрібної торговельної мережі як на національному, так і світовому рівні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок