Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ (на прикладі підприємств хімічної промисловості)

ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ (на прикладі підприємств хімічної промисловості)

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ (на прикладі підприємств хімічної промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Большенко СВітлана Федорівна
УДК 65.011.47:66
ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ МЕТОДИ
УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ
(на прикладі підприємств хімічної промисловості)
Спеціальність 08.06.01 – Економіка підприємства і організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганській філії Інституту економіко-правових досліджень НАН України
(м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Кліяненко
Борис Терентійович, Луганська філія Інституту економіко-правових досліджень НАН України, директор.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Прокопенко Микола Дмитрович, Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), завідувач відділу проблем регіональної економіки;
кандидат економічних наук, доцент Недодаєва Наталія Лазарівна, Східноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), доцент кафедри економіки підприємства.
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємств.
Захист відбудеться 29 листопада 2001 р. о 1530 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ,кв. Молодіжний, 20-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний,20-а.
Автореферат розісланий 27 жовтня 2001 року.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Управління є складним процесом, який має економічний, функціональний, організаційний та соціальний аспекти. Його основні функції у виробничому процесі полягають у плануванні, організації та контролю діяльності людей, активізації їх ініціативи та творчого підходу до вирішення завдань для досягнення спільної мети.
Особливе місце в системі управління займають методи управління. На їх основі здійснюється взаємне збагачування теорії управління та його практики. Наявність прогресивних методів управління та вміле використання їх є передумовою ефективності управління і господарських процесів. Особлива роль методів управління полягає у тому, щоб створити умови для чіткої організації процесу управління, використання сучасної техніки і прогресивної технології, організації праці і виробництва. У зв’язку з цим необхідно, щоб методи управління відповідали рівню виробничих систем та умовам зовнішнього середовища, що склалися на певний період часу.
Дослідженню питань удосконалення методів управління присвячено багато робіт вітчизняних та зарубіжних авторів. Однак аналіз тенденцій розвитку методів управління виробництвом на підприємствах України переконує в тому, що у цій сфері є значні можливості і резерви удосконалення управлінської діяльності. Недостатньою є розробка методів управління виробничою програмою, затратами та цінами в нових умовах господарювання стосовно підприємств хімічної промисловості, які відзначаються високою матеріалоємністю, складністю технологій та організації виробничого процесу. Слід зазначити, що у структурі промислового виробництва України питома вага хімічної продукції складає 6-7%. Від розвитку хімічних виробництв залежить розвиток багатьох інших галузей. Тому на сучасному етапі завдання удосконалення управління такими виробництвами слід віднести до першочергових. У цьому зв’язку виникає необхідність у формуванні теоретичних, методичних підходів та розробці практичних рекомендацій з удосконалення методів управління виробництвом відповідно до вимог часу. Усі ці чинники зумовили вибір теми дисертаційної роботи, визначили її актуальність та практичну важливість.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано в Луганській філії Інституту економіко-правових досліджень НАН України відповідно до теми “Організаційні й економіко-правові умови розвитку зовнішньоекономічних зв'язків регіону (на прикладі Луганської області)” (шифр теми 3.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ (на прикладі підприємств хімічної промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок