Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АУДИТ АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

АУДИТ АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

Назва:
АУДИТ АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ЄРЕМЕНКО Денис Володимирович
УДК 631.162:657.6
АУДИТ АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ:
МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
08.00.09 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана в Національному науковому центрі „Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Жук Наталія Леонідівна
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
заступник завідувача
відділу методології обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дорош Ніна Іванівна
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Гуцаленко Любов Василівна
Вінницький державний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
завідувач кафедри аудиту та державного контролю
 
Захист відбудеться “27” лютого 2008 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх, к. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру „Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул.Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий “ 26” січня 2008 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук П.А. Лайко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Прагнення вітчизняної економіки до європейської інтеграції та об’єктивні процеси глобалізації зумовлюють виникнення суспільної потреби у достовірній фінансовій інформації про діяльність економічних суб’єктів. Таку достовірність та відповідність стандартам і нормативам має забезпечити аудиторське підтвердження фінансових звітів.
Український аудит має досить значні здобутки, зважаючи на порівняно короткий час його законодавчо закріпленого існування. Але в світі, саме в останні роки, здійснюється робота пов’язана із укріпленням принципу незалежності в аудиті та забезпечення якості аудиторських послуг. Ці основоположні моменти як в практиці, так і в науці аудиту досягаються засобом вдосконалення його організації та методології. Виділення організаційного та методологічного напряму досліджень викликано ще й тим, що ці питання мало досліджені, тому потребують поглиблення і структуризації.
З огляду на особливості діяльності агропромислових підприємств, заслуговує на увагу розвиток галузевих ознак організації та методики аудиту. На необхідність досліджень в цьому напрямку вказує практика діяльності агропромислових підприємств та їх аудиторського обслуговування. У роботі зосереджено увагу на дослідженнях організації та методики аудиту підприємств, що є сільськогосподарськими товаровиробники та підприємств - переробників сільськогосподарської продукції. Адже відповідно до діючого законодавства, для таких підприємств (крім акціонерних товариств), не є обов’язковим проведення аудиту річної фінансової звітності. Не визначено законом і необхідність проведення аудиту в разі реорганізації підприємств. Разом з тим, агропромислові підприємства мають особливості в проведенні реформ власності, земельної реформи, що призвело до невизначеності у структурі та умовах залучення капіталу. Усе це спричиняє викривлення звітних показників та введення в оману користувачів фінансової інформації. Тому потрібно здійснювати дослідження теорії і практики аудиту з метою наукового обґрунтування обов’язковості аудиту агропромислових підприємств, напрямів вдосконалення його методології та організації, а також нормативного регулювання для підвищення якості обслуговування агропромислових підприємств.
Значний внесок у розвиток теорії і практики аудиту здійснили такі зарубіжні науковці як Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АУДИТ АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ: МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок