Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ МОНІТОРИНГУ ПРИ ДІАГНОСТИЦІ ЗАХВОРЮВАНЬ

ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ МОНІТОРИНГУ ПРИ ДІАГНОСТИЦІ ЗАХВОРЮВАНЬ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ МОНІТОРИНГУ ПРИ ДІАГНОСТИЦІ ЗАХВОРЮВАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНIВЕРСИТЕТ
Хачапурідзе Тетяна Миколаївна
УДК 519.248; 004.0032.26
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ
В СИСТЕМІ МОНІТОРИНГУ ПРИ ДІАГНОСТИЦІ ЗАХВОРЮВАНЬ
05.13.06 автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Приставка Олександр Пилипович, Дніпропетровський національний університет, професор кафедри математичного забезпечення ЕОМ.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Азарсков Валерій Миколайович, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки та премії ім. акад. М.К. Янгеля Національної академії наук України, Національний авіаційний університет, м. Київ, завідувач кафедри систем управління;
доктор технічних наук, професор Баранов Володимир Леонідович, Заслужений діяч науки і техніки України, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України, м. Київ, провідний науковий співробітник Відділення гібридних моделюючих і керуючих систем в енергетиці.
Провiдна установа:
Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації України і Національної академії наук України, м. Львів.
Захист відбудеться 10 жовтня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01 при Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 9 вересня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01 |
Єременко В.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Високотехнологічні прилади здійснюють моніторинг поведінки важливих процесів в технічній і соціальній сферах діяльності людини та накопичують інформацію, аналіз якої вимагає застосування автоматизованих систем обробки даних. Важливим питанням розвитку сучасних інформаційних технологій моніторингу складних систем є особливості переходу від виявлення критичних ситуацій до їх діагностики. При розв’язанні широкого кола практичних задач автоматизовані системи діагностики створюються із залученням методів збору даних і телеметрії, теорії обробки сигналів, теорії масового обслуговування, теорії ймовірностей та математичної статистики і теорії штучних нейронних мереж тощо. Такі автоматизовані системи діагностики широко використовуються при аналізі, проектуванні, прийнятті рішень, синтезі та керуванні об’єктами в різних галузях: машинобудуванні, транспорті, аерокосмічній галузі, електроніці, енергетиці, екологічному моніторингу, медицині та інших.
Останнім часом стрімко розвиваються медичні системи діагностики, прогресивні інформаційні технології набули свого впровадження в томографії, рентгенографії, ультразвукових дослідженнях, електрокардіографії, де значна увага приділяється розробленню високоефективних методів та засобів роботи з зображеннями. В галузі аналізу даних добового моніторингу артеріального тиску (ДМАТ) автоматизовані системи дозволяють створювати системи стандартизації медичної інформації шляхом ведення електронної історії хвороби пацієнтів та обчислювати різноманітні точкові оцінки показників артеріального тиску (АТ) та пульсу в різні періоди доби, але більшість цих показників не враховує динаміку процесу зміни АТ та пульсу в цілому, що недостатньо для прийняття коректного рішення при діагностуванні. Про це свідчать існуючі програмні системи, якими комплектуються пристрої для проведення добового моніторингу артеріального тиску провідних світових виробників, таких як BPLab, SpaseLabs Medical, Meditech, A&D, Omron та інших.
У даний час артеріальна гіпертензія (АГ) є однією із самих актуальних проблем кардіології.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМІ МОНІТОРИНГУ ПРИ ДІАГНОСТИЦІ ЗАХВОРЮВАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок