Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,37 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
”КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Хазем Мох’д Саід Абдел Маджід Хатамлех
(Йорданія)
УДК 004.052.42
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ
ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ
СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ
Спеціальність 05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України ”Київський політехнічний інститут” на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник – член –кореспондент Національної Академії Наук
України, доктор технічних наук, професор
Самофалов Костянтин Григорович,
НТУУ ”КПІ”, радник ректора
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Брюхович Євген Іванович,
Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова НАН
України, завідувач лабораторії
кандидат технічних наук,
Каліновський Яків Олександрович,
Інститут проблем реєстрації інформації
НАН України, старший науковий співробітник
Провідна установа: Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є.Пухова НАН України, відділ
математичного і економетричного моделювання
Захист відбудеться ” 04 ” квітня 2007 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ ”КПІ” (м. Київ, проспект Перемоги 37, корп.18,ауд.306)
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, вченому секретарю НТУУ ”КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий ” 02 ” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 Орлова М.М.
кандидат технічних наук, доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динамічний прогрес засобів передачі цифрових даних відіграє важливу роль на сучасному етапі розвитку комп’ютерних та інформа-ційних технологій. Однією з вузлових проблем вдосконалення техно-логій обміну інформацією є забезпечення високої надійності передачі даних в шинах обчис-лю-вальних систем та лініях комп’ютерних мереж. В сучасних умовах гострота проблеми забезпечення високої надійності передачі даних зростає. Це зумовлено рядом факторів, найвагомішим з яких є збільшення швидкості передачі і, відповідно, зростання негативного впливу міжсигнальної інтерфе-ренції. На збільшен-ня кількості помилок, викликаних зовнішніми електро-магніт-ними полями впливає різке зростання їх інтенсив-ності, зумовлене динамічним розширенням використання засобів мобільного зв’язку і бездро-тових ліній передач комп’ютерних мереж. З іншого боку, триває процес розши-рення використання інформаційних технологій в усіх сферах людської діяльності, включаючи і ті, що пов’язані з техногенним ризиком, що потребує високої надійності всіх компонент обчислювальних систем, вклю-чаю-чи засоби передачі даних. Таким чином, поступальний розвиток техніки передачі даних вимагає адекватного вдосконалення засобів забезпечення високої надійності передачі даних в системах та мережах комп’ютерної техніки.
Стала тенденція зростання швидкості передачі цифрових даних в шинах обчислювальних систем та лініях комп’ютерних мереж ставить більш жорсткі вимоги до продуктивності засобів контролю помилок: вона має забезпечувати реалізацію обчислювальних операцій, пов’язаних з контролем помилок в темпі передачі даних. Вирішення проблеми забезпечення продуктивності засобів контролю, достатньої для його реалізації в темпі передачі цифрових даних на принциповому рівні може бути досягнуте тільки в рамках розпаралелювання операцій, пов’язаних з виявленням помилок. Обчислювальна процедура найбільш поширеного в комп’ютерних системах контролю помилок за допомо-гою циклічних надлишкових кодів (CRC – Cyclic Redundancy Codes) має принципово послідовний, побітовий характер і не може бути розпаралелена.
Таким чином, на сучасному етапі розвитку техніки передачі даних в системах та мережах обчислювальної техніки актуальною стає проблема розробки способів підвищення надійності виявлення помилок та швидкодії засобів контролю помилок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСОБІВ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок