Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ПУНКТІВ КОМЕРЦІЙНОГО ОГЛЯДУ ПОЇЗДІВ

РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ПУНКТІВ КОМЕРЦІЙНОГО ОГЛЯДУ ПОЇЗДІВ

Назва:
РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ПУНКТІВ КОМЕРЦІЙНОГО ОГЛЯДУ ПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Українська державна академія залізничного транспорту
Кузнецов Михайло Михайлович
УДК 656.212.004.18
РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ
ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ
ПУНКТІВ КОМЕРЦІЙНОГО ОГЛЯДУ ПОЇЗДІВ
05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту на кафедрі "Управління вантажною і комерційною роботою" Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Запара Віктор Мефодійович,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра "Управління вантажною і комерційною роботою", завідувач кафедри
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Негрей Віктор Якович,
Білоруський державний університет транспорту,
кафедра "Транспортні вузли", перший проректор
– кандидат технічних наук, доцент
Кизим Оксана Вікторівна,
Донецький інститут залізничного транспорту,
кафедра "Організація перевезень і управління
на залізничному транспорті", доцент
Захист відбудеться “30” травня 2008 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.04 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7.
Автореферат розісланий “22” квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д. В. Ломотько


загальна характеристика роботи
Вступ. Згідно з Концепцією Державної програми реформування залізничного транспорту України передбачається його інтеграція до європейської транспортної системи. Досвід країн-учасниць UIC (Міжнародний союз залізниць) вказує на необхідність розробки і впровадження нових ресурсозберігаючих підходів до технологій перевізного процесу та науково обґрунтованих рекомендацій щодо ефективного використання і оптимального технічного оснащення об’єктів забезпечення транспортної діяльності залізниць.
Актуальність теми. Динаміка збільшення вагонів з комерційними несправностями і порушеннями умов перевезення вантажів, які прослідують на інші залізниці в межах держави та на територію України з інших країн (2003р. – 323 вагонів, 2006р. – 576 вагонів) свідчить про неефективність існуючої технології комерційного огляду поїздів. За звітними даними 2006 року на Укрзалізниці середній простій вантажного вагона на технічній станції склав 8,41 год. Значна його частина (більше 14%) припадає на міжопераційні простої, які викликані нераціональністю існуючої технології роботи і технічного оснащення пунктів комерційного огляду поїздів, що призводить до неузгодженості у взаємодії технологічних підсистем обслуговування вагонопотоку на технічних станціях, підвищення експлуатаційних витрат та впливає на збільшення обороту вантажного вагона. Таким чином, виникає потреба в проведені комплексного дослідження і вирішенні задачі підвищення ефективності функціонування пунктів комерційного огляду поїздів з позицій ресурсозбереження за рахунок оптимізації технічного оснащення і удосконалення технології їх роботи. Основною метою є скорочення міжопераційних простоїв составів поїздів на технічних станціях за рахунок оптимізації технічного оснащення для контролю за станом перевозимих вантажів і раціоналізації технології роботи пунктів комерційного огляду поїздів в умовах підвищення якості перевезень і збереженості технічних і експлуатаційних ресурсів.
Ці напрямки удосконалення технології роботи пунктів комерційного огляду поїздів дозволяють кваліфікувати тему дисертаційної роботи як актуальну.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з пріоритетними напрямками розвитку транспортної галузі згідно Концепції Державної програми реформування залізничного транспорту України (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ ПУНКТІВ КОМЕРЦІЙНОГО ОГЛЯДУ ПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок