Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ / сторінка 2

Назва:
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,92 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Клейну, П.Ковалю, Г.Крамаренко, Г.Онищуку, К.Ромеро, Т.Романовій, О.Рябченко, У.Сміту, О.Чісарі, В.Шульцевій, І.Шутову тощо.
Незважаючи на значний досвід наукових пошуків, економісти й досі не дійшли єдиного висновку щодо впливу соціально-економічної інфраструктури на економічне зростання, що підтверджувався б емпірично. Дослідження не повною мірою відображають проблематику формування бюджетно-фінансової політики для економік, що перейшли від командно-адміністративної до системи ринкового господарювання. Незначна кількість робіт, що присвячені впливу інфраструктури на економічне зростання в умовах системної трансформації, дає лише фрагментарні уявлення про місце соціально-економічної інфраструктури в процесі перетворень.
Таким чином, теоретичні дослідження соціально-економічної інфраструктури країни в контексті сучасних тенденцій розвитку економіки, а також закономірностей взаємодії елементів економічної системи з інфраструктурною складовою являються досить актуальними, оскільки вони створюють грунт для формування ефективної державної політики економічного зростання країни.
Звязок роботи з науковими планами. Дисертаційна робота є складовою частиною наукового дослідження “Фактори економічного розвитку в трансформаційній економіці” (номер державної реєстрації 0103V004007), що виконується на кафедрі економічної теорії та економетрії Миколаївського державного гуманітарного університету ім. П.Могили. У визначенні факторів економічного розвитку дисертантом обґрунтовано роль соціально-економічної інфраструктури в забезпеченні економічного зростання та надано рекомендації щодо вдосконалення бюджетно-фінансової політики її розвитку.
Мета і задачі дисертаційного дослідження. Мета дисертаційної роботи полягає у визначенні місця соціально-економічної інфраструктури в економічному зростанні, виявленні основних механізмів державного регулювання, спрямованих на розвиток соціально-економічної інфраструктури як фактора економічного зростання, розробці пропозицій щодо вдосконалення державної економічної політики в сфері формування сучасної соціально-економічної інфраструктури в Україні.
Для досягнення поставленої мети в дисертації вирішувались наступні задачі:–
розкриття сутності “соціально-економічної інфраструктури” та “інфраструктурного потенціалу” як категорій економічної теорії;–
виявлення основних тенденцій та факторів розвитку соціально-економічної інфраструктури на сучасному етапі трансформації економіки України;–
дослідження передавального механізму впливу заходів державної бюджетно-фінансової політики щодо розвитку соціально-економічної інфраструктури на економічне зростання;–
розробка та емпірична перевірка теоретичної моделі впливу соціально-економічної інфраструктури на зростання економіки;–
обґрунтування пріоритетів економічної політики в галузях соціально-економічної інфраструктури;–
виявлення особливостей реалізації принципів бюджетно-фінансової політики в трансформаційній економіці як складової державного регулювання розвитку соціально-економічної інфраструктури;–
розробка рекомендацій щодо вдосконалення державного фінансового та організаційно-інституційного механізмів стимулювання розвитку соціально-економічної інфраструктури в Україні.
Обєкт, предмет та методи дослідження. Об’єктом дослідження виступають стан, тенденції та фактори розвитку соціально-економічної інфраструктури в трансформаційних економіках. Предметом дослідження є соціально-економічна інфраструктура як фактор економічного зростання, фінансовий та організаційно-економічний механізми її розвитку.
Методи дослідження. Теоретичну та методологічну базу дослідження становили фундаментальні положення загальної економічної теорії, сучасні теорії перехідної економіки, державних фінансів, а також загальні наукові та спеціальні методи пізнання економічних явищ. В процесі дослідження використані дані і висновки монографічних досліджень вітчизняних та зарубіжних вчених і періодичних видань з питань становлення, формування, розвитку соціально-економічної інфраструктури та її впливу на економічне зростання.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок