Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Загрузка...

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Назва:
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,92 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
науково-дослідний фінансовий інститут
при міністерстві фінансів україни
ЦИПЛІЦЬКА Олена Олександрівна
УДК 330.111.66:330.354
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
08.01.01 – економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної теорії та економетрії Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Верланов Юрій Юрійович,
Миколаївський державний гуманітарний
університет імені Петра Могили,
декан факультету економічних наук
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гриценко Андрій Андрійович,
Інститут економічного прогнозування НАН України,
завідуючий відділом економічної теорії
кандидат економічних наук, доцент
Іванова Наталія Юріївна,
Національний університет
„Києво-Могилянська академія”,
доцент кафедри економічної теорії
Провідна організація: Об’єднаний інститут економіки НАН України,
відділ економічної теорії і методології досліджень
(м. Київ)
Захист відбудеться „7” червня 2005 року о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.853.01 у Науково-дослідному фінансовому інституті при Міністерстві фінансів України за адресою: 01103, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, кімната 221.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України за адресою: 01103, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28.
Автореферат розіслано „5”травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.С.Гасанов


АГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом останніх років вітчизняна економіка демонструє доволі значні темпи економічного зростання. Попри позитивні наслідки, що проявляються у підвищенні добробуту населення, активізації матеріального виробництва та інших секторів господарського комплексу, можна побачити й деякі особливі результати економічних змін. Серед них значна нерівномірність у доходах населення, невисокий ступінь переробки продукції, що експортується, повільний розвиток ринкових інститутів тощо. Це значною мірою свідчить про невідповідну якість економічного зростання.
Підтримка досягнутих темпів економічного зростання в довгостроковій перспективі та одночасне їх забезпечення на нових якісних засадах потребує уваги не лише до традиційно визнаних чинників, таких, як лібералізація економіки, інституційні зрушення, технологічні зміни, розвиток людського капіталу. Особливе значення має формування певної бази економічного зростання, якою в економічній системі виступає соціально-економічна інфраструктура.
Недостатній розвиток соціально-економічної інфраструктури в Україні не дозволяє повною мірою реалізувати її потенціал в економічному зростанні. Тому постає важливим і актуальним дослідження проблем розвитку соціально-економічної інфраструктури, зокрема з метою вдосконалення політики державного регулювання інфраструктурних галузей, особливо його фінансової та інституційної складових.
В економічній літературі проблеми розвитку соціально-економічної інфраструктури та її регулювання знайшли відображення в роботах Н.Алимова, Ю.Бажала, В.Базилевича, П.Бєлєнького, В.Бодрова, В.Важеніна, А.Величко, Ю.Верланова, О.Гаврилюка, В.Гейця, А.Гриценка, Б.Додонова, В.Думи, Б.Заболоцького, Н.Іванової, Н.Каменевої, В.Кудряшова, Д.Львова, Д.Полозенка, А.Ревенка, Є.Синельник, В.Соболєва, С.Соколенка, Б.Хомелянського та інших.
Значний внесок в теоретичні та практичні дослідження впливу інфраструктури на стан економіки зробили такі вчені, як Ф.Агійон, Д.Ашауер, Д.Біль, Дж.Ван Дайн, Е.Гремліч, Д.Каннінг, А.Маннел, Дж.Мілль, Е.Савас, А.Сміт, Дж.Стігліц, Д.Хольц-Ікін, Х.Хіршхаузен та інші.
Публікації з проблем політики реформування інфраструктури в країнах з перехідними економіками та такими, що розвиваються, належать економістам А.Величко, Ф.Грею, А.Естаче, Т.Ірвіну, І.Каленюк, В.Кислому, М.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ІНФРАСТРУКТУРА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок