Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення показників якості синхронно-фазових демодуляторів в пристроях зв’язку

підвищення показників якості синхронно-фазових демодуляторів в пристроях зв’язку

Назва:
підвищення показників якості синхронно-фазових демодуляторів в пристроях зв’язку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,79 KB
Завантажень:
109
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Український науково-дослідний інститут зв’язку
КОЖИН ІГОР АРКАДІЙОВИЧ
УДК.621.396.662.072.078
підвищення показників якості синхронно-фазових демодуляторів в пристроях зв’язку
05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконано в Українському науково-дослідному інституті звязку
Державного комітету звязку та інформатизації України.
Науковий керівник:Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Стеклов Василь Купріянович,
провідний науковий співробітник Українського
науково-дослідного інституту зв’язку (м. Київ)
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор
Семенко Анатолій Іларіонович, професор
кафедри телекомунікаційних систем ДУІКТ
(м. Київ)
кандидат технічних наук,
Мухін Олександр Михайлович
доцент головного навчального центру
ВАТ „Укртелеком”.
Провідна організація: Одеська національна академія зв‘язку ім. О.С.Попова.
Захист відбудеться „ 21 ” січня 2005р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.849.01 Українського науково-дослідного інституту зв‘язку Державного комітету зв‘язку та інформатизації України за адресою : 03680, м.Київ, вул.Солом‘янська,13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв‘язку за адресою : 03680, м.Київ, вул.Солом‘янська,13.
Автореферат розісланий „ 06 ” грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Михайлов В.Ф.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми
В інформаційно-вимірювальних системах і системах передачі інформації (зв'язних, телеметричних, телевізійних) використовуються аналогові і цифрові системи модуляції (ЧМ, ФМ, ФІМ, ФІМ-АМ, АІМ-ЧМ, ЧМ-ОМ, АМ-ЧМ, ЧМ-АМ, КІМ-ЧМ, КІМ-ФМ, КІМ-AM і ін.). Обробка аналогових і цифрових сигналів у прийомних пристроях зводиться насамперед до виміру в умовах перешкод інформативних параметрів сигналів-переносників: амплітуди, частоти, фази, часового положення.
Практично всі (і насамперед цифрові і багатоканальні) системи передачі вимагають для своєї роботи синхронізації передавальної і прийомної апаратури. Синхронізація забезпечується спеціальними системами синхронізації, однієї з основних задач яких є також вимір (оцінка) основних параметрів сигналів-переносників.
У системах радіолокаційних (траєкторних і орбітальних) вимірів вся інформація про параметри руху (дальності, швидкості, кутових координатах) укладена в змінах інформативних параметрів сигналів-переносників, а витяг інформації про параметри руху об'єктів здійснюється безпосереднім виміром параметрів сигналу.
Таким чином, як в аналогових і цифрових системах передачі інформації (зв'язних, телеметричних і телевізійних), так і у вимірювальних системах (траєкторних і орбітальних) для переносу інформації використовуються близькі за структурою сигнали, а в прийомних пристроях — однакові чи подібні методи обробки сигналу.
Останнім часом показано, що слідкуючі вимірники параметрів, сигналу дуже близькі до оптимальних пристроїв обробки, що працюють за принципом максимуму апостеріорної ймовірності, тому що схема будь-якого слідкуючого вимірника, котрий стежить, містить всі елементи, властиві оптимальному приймачу. Як оцінка вимірюваного параметра може служити значення відповідного параметра сигналу, що знімається з об'єкта управління.
Крім високої завадостійкості слідкуючі вимірники володіють осреднюючими властивостями і здатністю зберігати режим спостереження при короткочасних перервах у зв'язку, що дуже важливо, наприклад, для систем синхронізації.
Зокрема, автоматичні слідкуючі вимірники часового положення імпульсних сигналів широко використовуються в імпульсних радіолокаційних далекомірах і системах синхронізації. Системи синхронізації багатоканальных аналогових та цифрових систем зв'язку і телеметрії практично будуються лише на базі слідкуючих вимірників часового положення імпульсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: підвищення показників якості синхронно-фазових демодуляторів в пристроях зв’язку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок