Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЯК СУБ’ЄКТІВ РЕҐІОНАЛЬНИХ І ГАЛУЗЕВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЯК СУБ’ЄКТІВ РЕҐІОНАЛЬНИХ І ГАЛУЗЕВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

Назва:
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЯК СУБ’ЄКТІВ РЕҐІОНАЛЬНИХ І ГАЛУЗЕВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛИСЕНКО МИКОЛА ДМИТРОВИЧ
УДК 658.14/17
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЯК СУБ’ЄКТІВ РЕҐІОНАЛЬНИХ І ГАЛУЗЕВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
Спеціальність 08.06.01 — | економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ХАРКІВ — 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Пономаренко Володимир Степанович,
Харківський державний економічний університет,
ректор, завідувач кафедри інформаційних систем.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, доцент
Сазонець Ігор Леонідович,
Дніпропетровський національний університет,
завідувач кафедри економіки народного господарства;
кандидат економічних наук, доцент
Волик Ірина Миколаївна,
Харківське відділення Інституту економіки НАН України,
вчений секретар.
Провідна установа — | Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
кафедра маркетингу.
Захист відбудеться “04” грудня 2003 р. о 13  00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.055.01 у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9а.
Автореферат розіслано “ 1 ” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.С. Дороніна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Створення підґрунтя ринкової економіки в Україні пов'язане з процесами виваженої інтенсифікації розвитку всіх галузей і особливо промисловості, як однієї з базових. Основною умовою їх успішного перебігу є інвестиційна діяльність промислових підприємств як суб’єктів реґіональних і галузевих економічних відносин. З огляду на це особливого значення набуває проблема подальшого вдосконалення теоретичної бази, яка б з'ясовувала особливості й сутність інвестицій, сприяла розробленню методичного забезпечення щодо підходів і механізмів розбудови й впровадження інвестиційних стратегій, визначення шляхів ефективної реалізації інвестиційних програм в умовах трансформаційного середовища. Потребують також докладного вивчення та аналізу сучасні тенденції розвитку, реґіональні й галузеві особливості функціонування інвестиційного середовища в Україні, що дасть змогу розробити дійові та адекватні сучасній ситуації підходи і методи управління цілісними територіальними комплексами, галузевими кластерами підприємств й окремими господарськими промисловими структурами. Оскільки підприємства як суб’єкти реґіональних і галузевих економічних відносин мають певні відмінності в управлінні інвестиційними процесами, щодо інструментів і процедур, а водночас і певну подібність щодо сутності, природи інвестування та цілей інвестиційної діяльності, то виникає об'єктивна необхідність у розробленні теоретико-прикладного забезпечення, яке можна було б застосовувати до будь-яких промислових організаційних утворень з метою врахування інтересів окремих територіальних громад, індивідуальних учасників інвестиційних процесів, реґіональних спільнот, суспільства в цілому. В умовах перехідної економіки, коли може виникати неузгодженість соціально-економічних інтересів учасників інвестиційної діяльності, розв’язання цієї проблеми набуває особливої актуальності.
Широке коло питань і методів їх вирішення, пов'язаних з підвищенням ефективності управління інвестиційною діяльністю суб'єктів господарювання, висвітлюється у працях вітчизняних і зарубіжних вчених-економістів І. Бланка, В. Бочарова, Л. Гітмана, А. Гойка, В. Гриньової, М. Джонка, А. Ідрисова, Дж. Кейнса, А. Маршалла, І. Мейо, А. Пересади, В. Пономаренка, К. РейліВ. Федоренка, Р. Холта, В. Шеремета, У. Шар-па, А. Яковлєва, О. Ястремської та ін.
Узагальнюючи праці провідних вчених, можна зробити висновок, що незважаючи на проведення глибоких і обґрунтованих досліджень за інвестиційною тематикою, яка є надзвичайно важливою для України, вивчення кола проблем щодо капіталовкладень не можна вважати завершеним через багаторазову зміну умов інвестування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЯК СУБ’ЄКТІВ РЕҐІОНАЛЬНИХ І ГАЛУЗЕВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок