Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ У ЗАЛУЧЕННІ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

МАРКЕТИНГ У ЗАЛУЧЕННІ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Назва:
МАРКЕТИНГ У ЗАЛУЧЕННІ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,55 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРАМОТНЄВ ВІТАЛІЙ ЕДУАРДОВИЧ
УДК 339 727 22
МАРКЕТИНГ У ЗАЛУЧЕННІ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
спеціальність 08.06.01 “Економіка, організація і управління підприємствами”
Автореферат
на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
КИЇВ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Войчак Анатолій Володимирович
Київський національний економічний
університет, професор кафедри маркетингу
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Старостіна Алла Олексіївна,
Київський національний
університет ім. Тараса Шевченка, завідувач кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Луцій Олександр Петрович
Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, м. Київ,
завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа Науково-дослідний економічний інститут, відділ проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки
Міністерства економіки та з питань
європейської інтеграції України, м. Київ
Захист відбудеться “3” лютого 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою:03680, Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “24” грудня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради к.е.н., професор О.С.Федонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зайняття Україною гідного місця у світовій спільноті, завершення структурної трансформації національної економіки та її подальша розбудова на основі інноваційної моделі можливі лише за умови активного використання інвестиційного потенціалу держави та збільшення обсягів іноземних інвестицій.
Українські органи влади у повсякденній діяльності подекуди використовують механізми та інструменти маркетингу. Але здебільшого їх застосування носить безсистемний, інтуїтивний характер, як це було з класичним маркетингом на початку формування його теоретичної концепції. На відміну від зарубіжних країн, в Україні проблема застосування державними органами маркетингової концепції ще не стала предметом глибоких досліджень, а окремі теоретичні розробки мають фрагментарний характер, що обумовлює актуальність дисертаційної роботи.
Різні аспекти використання маркетингових механізмів підприємствами, некомерційними установами та іншими організаціями досліджували вчені України та країн СНД – Азоєв Г.Л., Акімова И.М., Андрєєв С.Н., Багієв Г.Л., Браверман А.А., Голубков Е.П., Долбунов А.А., Єгоров А.Ю., Князева И.В., Нікіфорова С.В., Панкрухин А.П., Павленко А.Ф., Войчак А.В., А.О.Старостіна, Юданов А.Ю, Окландер М.А. В їх працях увага зосереджується переважно на використанні маркетингових механізмів підприємствами в процесі комерційної діяльності і, на жаль, недостатньо глибоко або практично зовсім не розглядається такий важливий аспект, як системна робота із запровадження маркетингових інструментів у практику діяльності органів державної влади, їх застосування для формування позитивного міжнародного іміджу держави та залучення в її економіку іноземних інвестицій. Рівень теоретичної розробки даної проблеми на мікрорівні не в повній мірі відповідає вимогам практики, цілий ряд питань носить дискусійний характер. Проблематика використання маркетингових інструментів некомерційними суб’єктами досліджена у працях вчених далекого зарубіжжя - Арона Р., Брауна Л., Вебера М., Блэка С., Диксона П., Котлер Ф., Ламбена Ж.-Ж., Мачадо Р., Портера М., Траута Д., Рэппа С., Эванса Дж. Особливо глибоко вона розкрита у працях Луіса Т. Велса та Алвіна Г. Вінта. Однак їх висновки не можна розглядати як універсальні для усіх держав, перед усім з перехідною економікою та економікою, що розвивається.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАРКЕТИНГ У ЗАЛУЧЕННІ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок