Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Маркетингові та фармакоекономічні дослідження лікарських засобів для лікування діабету

Маркетингові та фармакоекономічні дослідження лікарських засобів для лікування діабету

Назва:
Маркетингові та фармакоекономічні дослідження лікарських засобів для лікування діабету
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,15 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Міністерство охорони здоров’я україни
львівський національний медичний університет
імені Данила Галицького
Бойко Андрій Ігорович
Удк: 615.252.349.035.1.003.12
Маркетингові та фармакоекономічні дослідження
лікарських засобів для лікування діабету
15.00.01 – Технологія ліків та організація фармацевтичної справи
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації та економіки фармації з курсом технології ліків Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Міністерства охорони здоров’я України.
 
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
ПАРНОВСЬКИЙ Борис Людомирович,
Львівський національний медичний університет
імені Данила Галицького,
завідувач кафедри організації та економіки фармації
з курсом технології ліків
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Грошовий Тарас Андрійович,
Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я.Горбачевського,
завідувач кафедри фармацевтичних дисциплін
кандидат фармацевтичних наук
Лопатинська Оксана Іванівна,
Львівський національний медичний університет
імені Данила Галицького,
доцент кафедри технології ліків і біофармації

Провідна установа: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця,
кафедра організації та економіки фармації
Захист відбудеться 17.02.2006 року о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.600.02 у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 6).
Автореферат розісланий 16.01.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гасюк Г.Д.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Цукровий діабет (ЦД) є однією з найважливіших медико-соціальних проблем сучасності. За останні 30 років кількість людей з діагнозом “цукровий діабет” зросла від 30 до 175 мільйонів. В Україні спостерігається аналогічна тенденція. У 1997 році на обліку перебувало 887 тисяч, а на сьогодні вже понад один мільйон зареєстрованих хворих на ЦД. Розповсюдженість нецукрового діабету (НЦД) значно нижча, але, враховуючи важкість протікання захворювання, лікуванню НЦД у економічно розвинутих країнах світу приділяється значна увага. Питання фармакотерапії вказаного патологічного стану в нашій країні вивчені недостатньо, а фармацевтичні аспекти забезпечення хворих відповідними лікарськими засобами досі не розглядалися.
Питання фармацевтичного забезпечення хворих ЦД станом на кінець 60-х років ХХ сторіччя вивчалися П.Д.Курашом (1971), а в аспекті страхової медицини - І.В.Жировою (2004), якою запропоновано формулярний довідник антидіабетичних лікарських засобів. Фармакоекономічні аспекти ЦД частково висвітлені О.М.Заліською (2004), яка розробила методику вивчення диференційованої потреби у гіпоглікемічних пероральних препаратах, але не розглядала препаратів інсуліну та його аналогів, комплексних пероральних гіпоглікемічних засобів та препаратів інших груп, які нещодавно були зареєстровані в Україні.
Системні дослідження стану та перспектив розвитку арсеналу протидіабетичних лікарських засобів в Україні наприкінці ХХ і на початку ХХІ сторіччя не проводилися. Методичні основи та доцільність впровадження персоніфікованого (адресного) вивчення потреби в лікарських засобах раніше не обгрунтовувалися. Тому маркетингові та фармакоекономічні дослідження лікарських засобів для лікування діабету є актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом проблемної комісії “Фармація” МОЗ та АМН України і є фрагментом комплексної науково-дослідної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького “Обгрунтування нових напрямків концепції розвитку лікарського забезпечення та розробка моніторингових механізмів їх впровадження” (номер державної реєстрації 0101U009228).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Маркетингові та фармакоекономічні дослідження лікарських засобів для лікування діабету

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок