Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КАДРОВА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ У РЕФОРМУВАННІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

КАДРОВА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ У РЕФОРМУВАННІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Назва:
КАДРОВА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ У РЕФОРМУВАННІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,80 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
СИВАК Олександр Іванович
УДК 355.1 (477)
КАДРОВА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ
У РЕФОРМУВАННІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Спеціальність – 23.00.02 – політичні інститути та процеси
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
ЛЬВІВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі політології Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету „Львівська політехніка”.
Науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент
Ткачук Павло Петрович,
Львівський інститут Сухопутних військ
Національного університету „Львівська політехніка”,
начальник інституту
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Панчук Май Іванович,
Київський інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Кураса
Національної академії наук України,
завідувач відділом національних меншин
кандидат політичних наук, доцент
Остапець Юрій Олександрович,
Ужгородський національний університет,
декан факультету суспільних наук
Захист відбудеться 25 січня 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.051.17 Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: 79000, м. Львів, вул. Університетська, 1.
Із дисертацією можна ознайомитися в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано 21 грудня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої Вченої ради О.Б.Шурко
кандидат політичних наук, доцент


 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Реформування Збройних Сил України розглядається як проблема загальнодержавної ваги, оскільки безпосередньо впливає на рівень національної безпеки держави.
Зріє розуміння того, що такий процес обумовлюється не лише забезпеченням нормального фінансового, майнового стану, насиченням військ сучасним озброєнням, військовою технікою, засобами зв’язку, транспорту, комп’ютерним обладнанням. Щораз більшою мірою зростає розуміння узалежнення підвищення боєздатності Збройних Сил від дії людського фактору.
Складність і унікальність розбудови національних Збройних Сил полягає у тому, що вони формувалися здебільшого на базі радянських військових з’єднань, дислокованих в Україні після розпаду СРСР. Вирішення цієї важливої і складної проблеми вимагало термінової переатестації всього офіцерського корпусу, виявлення спроможності колишніх радянських офіцерів скласти присягу на вірність незалежній Україні, стати на захист її національних інтересів.
У зв’язку з цим актуалізується проблема якісного складу Збройних Сил України як своєрідного інституту, що стабілізує політичну систему в умовах не завжди передбачуваної динаміки політичного процесу суспільства, що трансформується.
Проблема удосконалення кадрової політики у Збройних Силах України, формування офіцерського корпусу, надання йому високих професійних, морально-психологічних якостей, наближення системи його підготовки та проходження служби до сучасних європейських стандартів залишається актуальним загальновійськовим, загальнодержавним завданням.
Спроба здійснити науковий аналіз, узагальнити діюче нормативно-правове законодавство, практичний досвід становлення системи добору та підготовки кадрів у Збройних Силах України обумовили вибір теми дисертаційного дослідження.
Обрана тема дослідження має досить високу наукову і політичну актуальність, оскільки в ньому уперше в українській політології зроблено спробу теоретично осмислити досвід, практику реалізації одного з важливих напрямів реформування Збройних Сил України – підготовку командних офіцерських кадрів, спроможних забезпечувати належну боєздатність Збройних Сил України, а також розкрити нові підходи до утвердження демократичних принципів формування командних, офіцерських кадрів на засадах пріоритетності професіоналізму, морально-психологічних якостей, подолання притаманних тоталітарній добі принципів добору кадрів, що ґрунтувалися на партійно-класових принципах, хабарництві, протекціонізмі, родинних, приятельських стосунках тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КАДРОВА ПОЛІТИКА ТА ЇЇ РОЛЬ У РЕФОРМУВАННІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок