Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНОГО ДИСКУРСУ

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНОГО ДИСКУРСУ

Назва:
ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНОГО ДИСКУРСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,73 KB
Завантажень:
292
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Гранадзер Ганна Борисівна
УДК 316.774:659.1
ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ
КОМУНІКАТИВНОГО ДИСКУРСУ
22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата соціологічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі галузевої соціології
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: | кандидат соціологічних наук, доцент,
Тарабукін Юрій Орестович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
факультет соціології,
кафедра галузевої соціології,
м. Київ |
Офіційні опоненти: |
доктор соціологічних наук, професор
Лисиця Надія Михайлівна
Харківський національний економічний університет,
кафедра міжнародної економіки та менеджменту
зовнішньоекономічної діяльності,
м. Харків
кандидат соціологічних наук, доцент
Набруско Ірина Юріївна
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
факультет соціології,
кафедра соціальних структур та соціальних відносин,
м. Київ |
Захист відбудеться 24 грудня 2007 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.001.30 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60, кім. 314.
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці імені М.О. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розісланий 20 листопада 2007 року.
т.в.о. Вченого секретаря В.Ф. Іванов
спеціалізованої вченої ради
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Політична рекламна комунікація виступає важливою і невід’ємною складовою функціонування політичних процесів в будь-якому демократичному суспільстві. Українське суспільство, ступивши на шлях демократичних змін, більше п’ятнадцяти років тому тим самим обумовило використання політичних рекламних технологій для забезпечення комунікації в політичному полі між всіма його учасниками.
Тривалий час політична реклама в Україні не мала інституційного характеру, лиш нещодавно при підготовці і проведенні виборчих кампаній вітчизняні фахівці обмежили використання аналогів західних електоральних технологій і калькованих російських прийомів стратегії та тактики ведення виборчої боротьби через узагальнення існуючих теоретичних і емпіричних даних стосовно особливостей електоральної поведінки українців та унікальності політичних процесів, що мають місце в Україні, а отже й накладають відбиток на функціонування комунікативних процесів в соціально-політичній сфері життя українського суспільства.
Сплеск цікавості до вітчизняної політичної реклами на протязі останнього десятиліття призвів до швидкого поглиблення теоретичних знань за рахунок проведення широкого кола емпіричних досліджень та концептуалізації підходів до вивчення політичної реклами з боку фахівців різних галузей гуманітарних дисциплін, як то: соціологи та політологи, психологи, маркетологи, історики, лінгвісти, журналісти та культурологи. Складність феномену реклами, його місцезнаходження на зтику наук, зумовлює надзвичайну кількість можливостей і підходів до його вивчення. Від так, за останні роки було опубліковано чисельну кількість праць, присвячених різним аспектам політичної рекламної комунікації, серед яких, в першу чергу, мають бути виділені роботи В.М. Бебик, І.Е. Бекешкіної, О.І. Вишняка, Є. Егорової-Гантман, В.Г. Королька, Н.М. Лисиці, С.Ф. Лисовського, Т.В. Ляпіної, О. Петрова, В. Полторака, Г.Г. Почепцова, О.Феофанова та інших вітчизняних та російських спеціалістів.
Тим не менш, дослідження будь-якого феномену або процесу на певному етапі узагальнення завжди породжує питання відносно ефективності його функціонування. Не дивлячись на стрімкість становлення і розвитку теоретичного знання про рекламу в Україні і на пострадянському просторі, дослідження, спрямовані на концептуалізацію теоретичних підходів до визначення рекламної ефективності практично відсутні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНОГО ДИСКУРСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок