Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ

РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ

Назва:
РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,32 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОДІЛЛЯ

ГНАТЮК ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ
УДК 338.48:658.152
РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький — 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника
Міністерства освіти і науки України (м. Івано-Франківськ)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Благун Іван Семенович,
Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
Онищенко Володимир Олександрович,
Полтавський Національний технічний
університет ім. Юрія Кондратюка
Міністерства освіти і науки України,
ректор
кандидат економічних наук, доцент
Гайворонська Тетяна Григорівна
Технологічний університет Поділля
(м. Хмельницький)
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки
Провідна установа Харківський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра
менеджменту та маркетингу
Захист відбудеться 10 червня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 Технологічного університету Поділля Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Технологічного університету Поділля Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Камянецька, 110.
Автореферат розісланий 7 травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічний спад в Україні призупинив розвиток практично всіх галузей економіки держави, в тому числі й туристичної індустрії як пріоритетної і прибуткової частини системи господарювання і однієї з найбільш динамічних галузей світового господарства.
На теперішній час у цій галузі зайнято понад 360 млн. населення світу, тобто кожний десятий працівник, а за прогнозом до 2005 року кожна восьма працездатна людина у світі буде задіяна в цій сфері економіки. Частка туризму складає приблизно 10 % світового валового національного продукту, 7 % загального обсягу інвестицій, 11 % світового споживання витрат, 8 % усіх податкових надходжень і третину світової торгівлі послугами.
На жаль, в Україні розвиток туристичного бізнесу не є поки що пріоритетною галуззю економіки і знаходиться на стадії становлення. Теоретичні аспекти загальної організації управління інвестиційними процесами підприємств сфери туризму з позицій економічного стимулювання їх розвитку та впливу результатів діяльності на стан економічного середовища та ефективний розвиток взаємозв’язку економічних систем відображені в роботах таких вітчизняних та зарубіжних вчених: Балабанов І.Т., Беренс В., Хавранек П., Бірман Г., Шмідт С., Гетце У., Блех Ю., Боумен К., Вайсман А., Гітман Л., Данк М., Ендрю С., Карпова Г., Мейтланд Я., Брейдик О.О., Виноградська А., Гончаров В.В., Добровольська А., Гуляєв В.Г., Барчукова Н.С., Онищенко В.О., Долішній М.І., Євдокименко В.К., Дурович А.П., Жупанський Я.І., Карсекін В., Ткаченко Т., Шаблій О.І., Квартальнов В.А., Кифяк В.Ф., Крачило М.П., Лемешев М.Я., Благун І.С., Кравців В.С. та інші.
Більшість учених у своїх висновках наголошують, що Україна володіє значним природно-рекреаційним і курортним потенціалом і може займати одне з провідних місць серед країн, які вважаються туристичними лідерами, разом з тим відзначається, що результати діяльності туристичних підприємств прямо залежать від динамічного розвитку економічного середовища.
Представляючи собою специфічну сферу економічної діяльності, туристичні підприємства безпосередньо пов’язані із задоволенням як матеріальних так і духовних потреб населення і є достатньо мобільними щодо нових форм господарювання, а також сприяють зовнішньоекономічній діяльності держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок