Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ БУЛОЧНИХ ВИРОБІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ МІКРОНІЗОВАНОГО ЗЕРНА

ТЕХНОЛОГІЯ БУЛОЧНИХ ВИРОБІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ МІКРОНІЗОВАНОГО ЗЕРНА

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ БУЛОЧНИХ ВИРОБІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ МІКРОНІЗОВАНОГО ЗЕРНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,25 KB
Завантажень:
13
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Київський національний торговельно-економічний університет
АНТОНЮК ІРИНА ЮРІЇВНА |
УДК 664.6.014 / .019
ТЕХНОЛОГІЯ БУЛОЧНИХ ВИРОБІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ МІКРОНІЗОВАНОГО ЗЕРНА
Спеціальність 05.18.16. - технологія продуктів харчування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Пересічний Михайло Іванович,
Київський національний торговельно-економічний університет, декан факультету громадського харчування, готельного господарства та туризму
Офіційні опоненти: | §
доктор технічних наук, професор
Лисюк Галина Михайлівна,
Харківська державна академія технології і організації харчування, завідувач кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів
§
кандидат технічних наук, доцент
Шаповал Ніна Іванівна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, доцент кафедри технології і організації громадського харчування
Провідна установа: | Донецький державний університет
економіки та торгівлі ім. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України,
кафедра технології, мікробіології і хімії продуктів харчування, м. Донецьк
Захист відбудеться “22” лютого 2002 р. об 1100 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м.Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розіслано “ 21 ” січня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
Тищенко Є.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблеми сьогодення, які пов’язані з екологічною ситуацією в Україні, вимагають забезпечення населення високоякісними продуктами харчування із збалансованим хімічним складом, що сприятимуть профілактиці захворювань, подовженню життя, створенню умов для підвищення резистентності організму людини.
Булочні вироби посідають вагоме місце у виробництві та реалізації харчових продуктів. У сучасних умовах важливого значення набувають проблеми розробки технології булочних виробів поліпшених споживчих властивостей, що передбачає підвищення харчової цінності, збагачення їх складу біологічно активними компонентами, покращання органолептичних показників. В зв’язку з цим, використання продуктів рослинного походження у виробництві булочних виробів є актуальною проблемою, якій присвячені роботи вітчизняних та зарубіжних вчених: Дорохович А.М., Дробот В.І., Карнаушенко Л.І., Лисюк Г.М., Цигульова О.В., Harrison J., Kargacin B. та ін.
Технологія виробництва мікронізованого зерна сприяє трансформації харчових речовин у засвоювані форми і дозволяє отримати продукти з високим вмістом мінеральних речовин (кальцію, заліза, магнію, селена), вітамінів Е, С, групи В, незамінних амінокислот, поліненасичених жирних кислот, харчових волокон. Разом із тим, мікронізоване зерно ще недостатньо вивчено і не знайшло широкого застосування у громадському харчуванні, зокрема у виробництві булочних виробів. Дослідження технологічних властивостей мікронізованого зерна (пшениці, проса та насіння льону) і можливостей його використання у виробництві булочних виробів є актуальною проблемою. Підвищення харчової і біологічної цінності, розширення асортименту булочних виробів у підприємствах громадського харчування визначає актуальність даної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності з координаційними планами НДР Міністерства освіти і науки України “Розробка нових технологій борошняних кулінарних виробів з використанням харчових добавок рослинного походження” на 1996 –1998 рр., а також з тематичними планами наукових досліджень Київського національного торговельно-економічного університету “Вдосконалення технологій продукції громадського харчування з використанням нетрадиційної сировини” і присвячена вирішенню проблеми розширення асортименту булочних виробів підвищеної харчової та біологічної цінності із використанням рослинної сировини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ БУЛОЧНИХ ВИРОБІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ МІКРОНІЗОВАНОГО ЗЕРНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок