Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ ПЕРЕХРЕСНИХ МЕТАЛЕВИХ СИСТЕМ

ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ ПЕРЕХРЕСНИХ МЕТАЛЕВИХ СИСТЕМ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ ПЕРЕХРЕСНИХ МЕТАЛЕВИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ
ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
імені В.М.ШИМАНОВСЬКОГО
ЮРЧЕНКО Віталіна Віталіївна
УДК 624.014
ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ
ПЕРЕХРЕСНИХ МЕТАЛЕВИХ СИСТЕМ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
ПЕЛЕШКО Іван Дмитрович,
Національний університет “Львівська політехніка”, доцент кафедри будівельного виробництва.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
ШЕВЧЕНКО Євген Володимирович,
Донбаська державна академія будівництва і архітек-тури, професор кафедри металевих конструкцій;
кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
КОНДРА Микола Петрович,
ВАТ Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені  В. М. Шима-новського, головний інженер.
Провідна установа: | Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра металевих та дерев’яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Київ. |
Захист відбудеться “ 15 ” травня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .857.01 у Відкритому акціонерному товаристві Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського за адресою: 02125, м. Київ, просп. Визволителів, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Відкритого акціонерного товариства Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановсього за адресою: 02125, м. Київ, просп. Визволителів, 1.
Автореферат розісланий “  ” квітня 2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К .857.01,
д. т. н., професор _____________ О. І. Оглобля
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні економічні умови в Україні викликали скорочення інвестицій у галузь будівництва, падіння виробництва сталевих конструкцій, зменшення обсягу проектних та підрядних робіт. У той же час український ринок поступово заповнюють іноземні фірми. Вітчизняні покупці віддають перевагу іноземній продукції, враховуючи не тільки якість її виготовлення та дизайн, але й менші витрати сталі в перерахунку на 1 м. кв. площі будівлі. У зв’язку з цим створення конструкцій, конкурентноспроможних імпортованим до України, є актуальною задачею, яка пов'язана з досягненням найбільшої економії металу, зменшенням трудомісткості виготовлення та скороченням термінів монтажу.
Прагнення отримати економічні конструкції дозволило створити цілий ряд конструктивних форм, серед яких можна виділити перехресні системи ферм і балок. Для перехресних конструкцій характерні відносно малі витрати сталі, підвищена жорсткість, мала будівельна висота, надійність при експлуатації, а також регулярність і однотипність вузлових з’єднань.
Проектування економічних перехресних металевих систем можливе шляхом розробки та впровадження в практику методів оптимального проектування, які набувають особливого значення при широкому застосуванні систем автоматизованого проектування. На сьогодні методи оптимізації використовуються обмежено і потребують подальшого розвитку з врахуванням наближення їх до практичного попиту.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру виконані в межах держбюджетної науково-дослідної теми 5-ДБ-2000 “Розробка основ теорії формоутворення і теоретично-експериментальних методів розрахунку сталевих рам зі зварних двотаврів змінного перерізу для будівель універсального призначення в умовах нерівномірних деформацій ґрунтової основи під фундаментами” (№ держреєстрації 0197U005389), яка виконувалась за дорученням Міністерства освіти і науки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ ПЕРЕХРЕСНИХ МЕТАЛЕВИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок