Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ РЕСУРСАМИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ РЕСУРСАМИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ РЕСУРСАМИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,37 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Заславська Катерина Анатоліївна
УДК 336.6
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ РЕСУРСАМИ
В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті
Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, доцент
Лепейко Тетяна Іванівна,
Харківський державний економічний університет, доцент кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля,
завідувач кафедри менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Ястремська Олена Миколаївна,
Харківський державний економічний університет, доцент кафедри інформаційних систем.
Провідна установа – | Сумський державний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра економіки, м. Суми.
Захист відбудеться 25.09.2003 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9а.
Автореферат розісланий 20.08.2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., професор Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У сучасних умовах перебудова економічної системи, своєрідна перехідна політика та фактори загальної соціальної нестабільності різко знизили інвестиційний потенціал національної економіки, її інвестиційну привабливість як для внутрішнього, так і для зарубіжного капіталів.
Процеси ринкових перетворень протікають особливо складно в сфері інвестиційних ресурсів: до теперішнього часу не повністю завершена побудова інфраструктури, недостатньо розвинуті інструменти інвестування, застосовуються недостатньо ефективні підходи до прийняття ґрунтовних інвестиційних рішень тощо. Тому особливого значення набуває подальший розвиток і розробка сучасних методів фінансування інвестиційних проектів, диверсифікація джерел ресурсів, які залучаються.
Ефективно діюча економіка постійно, гармонійно трансформується з однієї фази в іншу, більш розвинуту, як на макро-, так і на мікроекономічному рівнях. Внаслідок цього, необхідне комплексне обгрунтування управління інвестиційними ресурсами з урахуванням усіх зовнішніх та внутрішніх факторів, виявленням їхнього взаємного впливу та побудова відповідних механізмів, які сприяють активізації інвестиційної діяльності підприємств.
Актуальність теми. Питання методології та інструментарію інвестиційного менеджменту, оцінки ефективності інвестицій досліджено в наукових роботах таких вітчизняних і зарубіжних авторів С. Бредлі, Ю. Бригхема, Л.Дж. Гітмана, Дж. Фон Неймана, Г. Марковица, В. Шарпа, І.Г. Балабанова, І.О. Бланка,В.М. Геєця, М.С. Герасимчука, В.М. Гриньової, Г.В. Козаченко, Т.І. Лепейко, А.О. Пересади, В.С. Пономаренка, П.С. Рогожина, О.М. Ястремської та інших.
Разом з тим деякі питання методичного забезпечення управління інвестиційними ресурсами розроблені недостатньо повно, що вимагає їх уточнення та розвитку в сучасних умовах господарювання.
Актуальність перелічених питань обумовила вибір теми дисертаційного дослідження, його мету і завдання.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планами науково-дослідних робіт кафедри фінансів Харківського державного економічного університету в рамках ініціативної теми: "Управління інвестиційними ресурсами на підприємстві" (номер державної реєстрації 0102U000220).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є узагальнення і розвиток теоретичних і методичних основ, а також розробка практичних рекомендацій щодо управління інвестиційними ресурсами для забезпечення сталого функціонування підприємств в умовах трансформації економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ РЕСУРСАМИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок