Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В УКРАЇНІ: ВСТУП, ПРОСУВАННЯ, ПРИПИНЕННЯ

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В УКРАЇНІ: ВСТУП, ПРОСУВАННЯ, ПРИПИНЕННЯ

Назва:
ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В УКРАЇНІ: ВСТУП, ПРОСУВАННЯ, ПРИПИНЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,28 KB
Завантажень:
382
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ім. В.М. КОРЕЦЬКОГО
КОРЖ ІГОР ФЕДОРОВИЧ
УДК 342.9.07
ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В УКРАЇНІ: ВСТУП,
ПРОСУВАННЯ, ПРИПИНЕННЯ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі проблем державного управління та адміністративного права Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.
Науковий керівник - кандидат юридичних наук, член-кореспондент Академії правових наук України Нагребельний Володимир Петрович, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України (м. Київ), заступник директора
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор Калюжний Ростислав Андрійович, Національна академія внутрішніх справ України (м. Київ), начальник кафедри теорії держави і права;
кандидат юридичних наук Чумак Віктор Васильович, Державна прикордонна служба України, начальник управління правового забезпечення
Провідна установа - Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра державного управління і менеджменту (м. Київ)
Захист відбудеться 28 січня 2005 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.236.03 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці інституту.
Автореферат розіслано 27 грудня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Усенко І. Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В сучасних умовах демократизації суспільних відносин та здійснення соціально-економічних перетворень, вдосконалення організації і діяльності державних інститутів набувають актуальності дослідження різних аспектів військової служби в Україні як особливого виду державної служби. Йдеться, насамперед, про зміст військової служби в частині визначення її завдань, функцій і принципів. Важливим є також вироблення пропозицій та рекомендацій для суб’єктів права законодавчої ініціативи стосовно визначення місця військової служби у державному механізмі загалом та у державній службі зокрема.
Подоланню недоліків, які мають місце в діяльності виконавчої сфери держави має сприяти проведення повноцінної адміністративної реформи, без здійснення якої неможливе системне та результативне проведення воєнної реформи. Зазначене вимагає постійного пошуку та запровадження нових методів і механізмів, спрямованих на розв’язання проблем правового врегулювання функціонування військової служби як специфічного державного інституту.
Нагальною також є потреба істотного вдосконалення правового врегулювання суспільних відносин, пов’язаних із вступом громадян на військову службу, їх просуванням по службі та припиненням військово-службових відносин.
Актуальною залишається необхідність чіткого визначення та законодавчого закріплення правового статусу військовослужбовця. Свого розв’язання потребує також ряд існуючих проблемних питань щодо вдосконалення правового регулювання просування військовослужбовців по військовій службі, дотримання прав і свобод військовослужбовців, практичної реалізації встановлених для них державою гарантій тощо.
Вирішення цих проблем є важливою складовою загального процесу побудови правової, демократичної, соціальної держави та впровадження в різні сфери життєдіяльності суспільства принципу верховенства права.
Таким чином, актуальність обраної теми дисертаційного дослідження зумовлюється необхідністю поглиблення концептуальних державно-правових засад функціонування військової служби в Україні, розгляду теоретичних і прикладних проблем військово-службових правовідносин, здійснення комплексного аналізу чинного законодавства України у воєнній сфері, а також формулювання й обґрунтування відповідних наукових висновків та практичних пропозицій і рекомендацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В УКРАЇНІ: ВСТУП, ПРОСУВАННЯ, ПРИПИНЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок