Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНДУКЦІЙНЕ ЗВАРКОПАЯННЯ ТОНКОСТІННИХ ТРУБЧАСТИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРОМІЖНОЇ ТА КІНЦЕВОЇ ТРУБЧАСТОЇ АРМАТУРИ

ІНДУКЦІЙНЕ ЗВАРКОПАЯННЯ ТОНКОСТІННИХ ТРУБЧАСТИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРОМІЖНОЇ ТА КІНЦЕВОЇ ТРУБЧАСТОЇ АРМАТУРИ

Назва:
ІНДУКЦІЙНЕ ЗВАРКОПАЯННЯ ТОНКОСТІННИХ ТРУБЧАСТИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРОМІЖНОЇ ТА КІНЦЕВОЇ ТРУБЧАСТОЇ АРМАТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,97 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОКОФ'ЄВ
Олексій Сергійович
УДК 621.791.762
ІНДУКЦІЙНЕ ЗВАРКОПАЯННЯ ТОНКОСТІННИХ
ТРУБЧАСТИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРОМІЖНОЇ ТА КІНЦЕВОЇ ТРУБЧАСТОЇ АРМАТУРИ
Спеціальність - 05.03.06
Зварювання та споріднені процеси і технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України
Науковий керівник: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Письменний Олександр Семенович,
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
НАН України, завідуючий відділом
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Размишляєв Олександр Денисович,
Приазовський державний
технічний університету, м. Маріупіль
професор кафедри

кандидат технічних наук, доцент
Денисович Олена Аполінарієвна
Національний Технічний Університет України
“Київський політехнічний інститут”, м. Київ
доцент кафедри
Провідна установа Кафедра Зварювального виробництва Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв.
Захист дисертації відбудеться ”15" жовтня 2007 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.15 при Національному Технічному Університеті України “КПІ”, м. Київ, 03056, просп. Перемоги, 37, корпус 19, ауд.435. З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного Технічного Університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37
Автореферат розісланий "24"липня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук Л.Ф. Головко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До найбільш розповсюджених трубчастих конструкцій проміжної і кінцевої трубної арматури відносяться вузли, що містять елементи перетинання труб, а також з'єднання фланців із трубами. Вузли, що містять Т-подібні з'єднання труб і з'єднання фланців із трубами, широко використовуються в різних металоконструкціях відповідального призначення, зокрема виготовлених з вуглецевих сталей. Такі конструкції з використанням труб застосовуються в будівництві, при виробництві трубопроводів різного призначення, у інших спорудах, а також при встановленні газової й іншої апаратури (лічильники газу, води, тепла та.ін.). Тонкостінні труби малих діаметрів (відношення діаметру до товщини стінки 12...20 і більш) широко застосовуються у конструкціях відповідального призначення - при виробництві велосипедів, мотоциклів, медичної техніки, інвалідних візків (колясок), меблів.
Все більшої актуальності, при цьому, набуває задача забезпечення конструктивної міцності та надійності приєднання елементів цих конструкцій. А також у підвищенні здатності вузлів, що містять трубну арматуру, зберігати свою форму і технічні характеристики під дією різних зовнішніх навантажень (статичних і динамічних), а також внутрішніх навантажень, дія яких обумовлена транспортуванням продуктів (внутрішнього тиску, гідравлічних ударів) при їхній наявності.
Основними недоліками відомих технологій зварювання та паяння вузлів Т-подібних з'єднань труб та з'єднань фланців з трубами для конструкцій відповідального призначення є наявність допоміжних операцій - прихоплень, які потім переварюються, наступне після зварювання виправлення деформацій виробу, необхідність усунення залишкових зварювальних напружень та підвищення експлуатаційних показників отриманих швів шляхом виконання наступної термообробки. Усе це призводить до високої собівартості виробів, яка також обумовлена значною часткою ручної праці висококваліфікованих зварників, особливо при виконанні швів у вузлах Т-подібних з'єднань труб.
У зв'язку з викладеним вище, існує необхідність у розробці ефективного технологічного процесу виконання швів у вузлах Т-подібних з'єднань труб (у тому числі з тонкостінних труб рівного діаметру) та у з'єднаннях фланців із трубами. Розроблювальний процес повинен забезпечувати високу продуктивність та максимально зберігати вихідні якості основного металу і запобігати утворенню литих структур у зоні шва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІНДУКЦІЙНЕ ЗВАРКОПАЯННЯ ТОНКОСТІННИХ ТРУБЧАСТИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРОМІЖНОЇ ТА КІНЦЕВОЇ ТРУБЧАСТОЇ АРМАТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок