Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Дводзвонова установка відтворення та вимірювання об’єму газу для повірки лічильників газу

Дводзвонова установка відтворення та вимірювання об’єму газу для повірки лічильників газу

Назва:
Дводзвонова установка відтворення та вимірювання об’єму газу для повірки лічильників газу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,16 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Бродин Юрій Іванович
УДК 681.121
Дводзвонова установка
відтворення та вимірювання об’єму газу
для повірки лічильників газу
05.11.01 - Прилади та методи вимірювання механічних величин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Пістун Євген Павлович,
проректор Національного університету “Львівська політехніка”, завідувач кафедри “Автоматизація теплових та хімічних процесів”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук
Колпак Богдан Дмитрович,
заступник директора ДНДІ “Система”
Державного комітету України по стандартизації,
метрології та сертифікації, м. Львів
кандидат технічних наук
Вощинський Віктор Станіславович,
директор КП “СКБ засобів автоматизації”,
м. Івано-Франківськ
Провідна установа:
Харківський Державний науково-дослідний
інститут метрології (ХДНДІМ)
Державного комітету України по стандартизації,
метрології та сертифікації
Захист відбудеться 16 травня 2002 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.04 у Національному університеті “Львівська політехніка”
79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд. 51 Х учбового корпусу).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (Львів, вул.Професорська,1)
Автореферат розісланий 15 квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, кандидат технічних наук Вашкурак Ю. З.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Незважаючи на те, що Україна може забезпечити свою потребу в природному газі за рахунок власного видобутку лише на 18…20%, та що ціни на газ безперервно зростають, рівень споживання енергоресурсів на душу населення в Україні, в т. ч. природного газу, перевищує середньосвітовий в 1,5…2 рази. Одна з причин такого стану – це відсутність обліку витрачання газу, або низька точність вимірювання. Ці обставини загострюють проблему економії та раціонального витрачання газу, що, відповідно, ставить задачу підвищення точності при вимірюванні його кількості. Це, в свою чергу, поставило наукову задачу адекватного підвищення точності установок для відтворення і вимірювання об’єму і об’ємної витрати газу, за допомогою яких калібруються і повіряються засоби вимірювання кількості (об’єму) та витрати газу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Ди-сертаційна робота виконувалась згідно з планом науково-дослідної роботи кафедри Інформаційно-вимірювальної техніки (ІВТ) Івано-Франківського національного тех-нічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). Деякі питання дисертаційної роботи розроблялись здобувачем при виконанні науково-дослідної роботи за тематикою Інституту нафтогазових технологій ІФНТУНГ, що проводилась Галузевою науково-дослідною лабораторією ГНДЛ-5 за участю автора дисертації в 1995…2001 роках. Це, зокрема, госпдоговірні та держ-бюджетні теми ГМ-2/93 – “Державний спеціальний еталон одиниці об’ємної витрати газу” (№ держ. реєстрації: 0193 ; автор – відповідальний викона-вець); ГМ-2/97 – “Розробка елементів теорії та принципів побудови засобів вимірювання для точного обліку витрачання природного газу” (№ держ. реєстрації: 095 ; автор – виконавець розділу); Д-28 – “Розробка наукових основ інфо-рмаційно-вимірювальних систем вищої точності для обліку витрачання природного газу” (№ держ. реєстрації: 0196 ; автор – відповідальний виконавець); Д-6/4Ф – “Наукові основи розробки нових інформаційно-вимірювальних систем для обліку витрати газу” (№ держреєстрації: 0198 ; автор – відповідальний виконавець); ГД /98 – “Розробка та дослідження зразкової витратовимірювальної установки дзвонового типу” (№ держреєстрації: 0198 ; автор – керівник теми).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Дводзвонова установка відтворення та вимірювання об’єму газу для повірки лічильників газу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок