Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ІННОВАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЗМІН

УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ІННОВАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЗМІН

Назва:
УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ІННОВАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЗМІН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ, ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ, МЕНЕДЖМЕНТУ І БІЗНЕСУ
ТУЛЬПА ІРИНА АРКАДІЇВНА
УДК 658.589. 14.011.1
УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ІННОВАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЗМІН
Спеціальність 08.06.02 — підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ — 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Ареф’єв Олег Вікторович,
Європейський університет фінансів,
інформаційних систем, менеджменту і бізнесу,
декан факультету професійної адаптації і
підприємництва, заступник завідувача
кафедри практичного підприємництва
Офіційні опоненти доктор економічних наук, доцент
Нейкова Лідія Іванівна,
Європейський університет фінансів,
інформаційних систем, менеджменту і бізнесу,
завідувачка кафедри банківської справи
кандидат економічних наук, доцент
Нікіфорова Наталя Йосипівна
Харківський державний економічний університет,
доцент кафедри бізнесу і підприємництва
Провідна установа Донецька академія управління Міністерства
освіти і науки України,
кафедра менеджменту невиробничої сфери
Захист дисертації відбудеться 1 липня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.063.01 Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за адресою: 03115, м. Київ, бульвар акад. Вернадського, 16-в, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу.
Автореферат розісланий 1 червня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Луцій О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вирішення проблеми економічної стабілізації та забезпечення сталого розвитку України безпосередньо пов'язано з формуванням активної інноваційної політики, розробкою та реалізацію інноваційних стратегій як на макроекономічному рівні, так і на рівні окремих суб’єктів господарювання - підприємств. Базисом інноваційної стратегії повинна бути концепція випереджаючого інноваційно-технологічного розвитку, що з’єднує сучасні досягнення науково-технічного прогресу з інтелектуальним , науковим і виробничо-технологічним потенціалом держави.
Вітчизняний досвід показує, що проведені на перехідному етапі формальні ринкові трансформації призвели до технологічного занепаду майже в усіх галузях відтворювальної сфери. Це призвело до того, що Україна на початку третього тисячоліття опинилася на межі втрати статусу індустріально-розвиненої країни.
На сьогодні встановлено об'єктивно існуючі закономірності та механізми, які, під впливом НТП обумовили виникнення теорії технологічних змін, інноваційної теорії, концепцій і моделей впливу науково – технічної революції на економічний розвиток країн. Сучасні тенденції трансформації економічних систем розвинутих країн від індустріальної до постіндустріальної стадії розвитку визначають провідну роль і місце інновацій та інноваційної діяльності в забезпеченні якісних змін економічного зростання. Інноваційна діяльність, її складові і механізми виступають сьогодні як об'єкт, що органічно інтегрує в собі інтелектуальні, фінансові, інформаційні та інші ресурси. Комплексна взаємодія зазначених факторів поєднується в інноваційному ланцюжку “наука-техніка-виробництво”, що забезпечує еволюцію і позитивну динаміку розвитку макро- і мікроекономічних систем.
Широке коло питань, пов'язаних з дослідженнями щодо вибору формування інноваційної політики, розробки і реалізації стратегій інноваційного розвитку знайшли своє відображення в працях відомих вітчизняних і зарубіжних економістів: В.П. Бабич, Ю.М.Бажал, В.М. Геєць, Л. Горілочок, В.В.Дорофієнко, М. М. Єрмошенко, С.М. Ільяшенко, У. Кінг, Д. Кліланд, Х. Ламперт, І.І. Лукінов, М. Мескон, Л.І. Нейкова, М.А. Павловський Ю.Н. Пахомов, Б. Санто, В.П. Семиноженко, А.Дж. Стрікленд, Б. Твіс, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ ІННОВАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЗМІН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок