Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАБЕЗПЕЧЕНЬ МАЙБУТНІХ ВИТРАТ І ПЛАТЕЖІВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАБЕЗПЕЧЕНЬ МАЙБУТНІХ ВИТРАТ І ПЛАТЕЖІВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА

Назва:
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАБЕЗПЕЧЕНЬ МАЙБУТНІХ ВИТРАТ І ПЛАТЕЖІВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,73 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
ТЕРЕЩЕНКО ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
УДК 657.411.6:005.334
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАБЕЗПЕЧЕНЬ МАЙБУТНІХ ВИТРАТ І ПЛАТЕЖІВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА
спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, професор
Чацкіс Юхим Давидович,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Малюга Наталія Михайлівна,
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України,
завідувач кафедри теорії бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук, професор,
Заслужений працівник освіти України
Бутко Анатолій Дмитрійович,
Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри фінансового аналізу і контролю, декан обліково-фінансового факультету
Захист відбудеться  19 лютого 2008 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 36.
Автореферат розісланий 16 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
С.В. Шульга
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової конкуренції для забезпечення фінансової безпеки промислового підприємства першорядного значення набуває створення ефективного механізму нівелювання комерційних ризиків. Одним з його елементів є забезпечення майбутніх витрат і платежів. Вони виконують функції згладжування коливань фінансового результату та страхування відповідальності адміністрації підприємства, планування величини витрат на майбутні періоди.
Результати дослідження діяльності зарубіжних корпорацій свідчать про широке практичне застосування такого інструменту як забезпечення: абсолютно всі обстежені компанії Великобританії та Німеччини нараховують певні види забезпечень, менш активними є підприємства Росії – резерви створюють 40% обстежених акціонерних товариств. В Україні увага підприємців до забезпечень значно послаблена: у 2005 році з 270 обстежених суб’єктів господарювання резерви формували тільки 78 одиниць (28,89%). Однією з об’єктивних причин такого стану є недостатня розробленість методики їх бухгалтерського обліку, а саме відсутність у правовій базі України методів та форм первинних документів для розрахунку сум відрахувань на формування забезпечень, форми акту інвентаризації, недосконалість умов створення забезпечень, законодавча неврегульованість порядку відображення на бухгалтерських рахунках.
Питання бухгалтерського обліку процесу резервування стали предметом дослідження Ж.Б.Дюмарше, Л.Флорі, Е.Шмаленбаха; радянських вчених М.О.Блатова, Н.Р.Вейцмана, Я.М.Гальперина, А.І.Лозинського, О.П.Рудановського, С.А.Щенкова; сучасних українських дослідників Н.Г.Богатко, Р.Є.Грачової, І.Г.Кириченко, М.О.Козлової, Н.М.Малюги, В.М.Пархоменка; російських економістів І.М.Агєєва, О.В.Аніщенка, І.В.Березкіна, Н.М.Бібнева, Н.Г.Волкова, Л.Т.Гіляровської, В.Г.Дорогостайського, М.Ю.Медвєдєва, Л.А.Мельникової, В.В.Нарежного, Н.Г.Новічкової, В.Ф.Палія, С.В.Романової, І.Б.Русієвої, Я.В.Соколова, Л.В.Сотникової, В.І.Ткача, С.А.Чешева; німецького вченого Й.Бетге (Jцrg
Забезпечення майбутніх витрат і платежів як один з елементів резервної системи підприємства частково розглядалися у кандидатських дисертаціях І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАБЕЗПЕЧЕНЬ МАЙБУТНІХ ВИТРАТ І ПЛАТЕЖІВ: ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок