Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ПОЛІЦІЇ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН (ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, США, КАНАДИ ТА ФРАНЦІЇ)

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ПОЛІЦІЇ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН (ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, США, КАНАДИ ТА ФРАНЦІЇ)

Назва:
ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ПОЛІЦІЇ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН (ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, США, КАНАДИ ТА ФРАНЦІЇ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,33 KB
Завантажень:
507
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія внутрішніх справ України
Заросило
Володимир Олексійович
УДК 351.56
ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ПОЛІЦІЇ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН (ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, США, КАНАДИ ТА ФРАНЦІЇ)
Спеціальність: 12.00.07 - теорія управління; адміністративне право
і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права Національної академії внутрішніх справ України, Міністерства внутрішніх справ України
Науковий керівник Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент Столбовий Володимир Петрович, Національна академія внутрішніх справ України, начальник кафедри адміністративного права
Офіційні опоненти: Доктор юридичних наук, професор Шкарупа Віктор Костянтинович, Академія державної податкової служби України, начальник кафедри адміністративно – правових дисциплін
Кандидат юридичних наук, доцент Олефір Віктор Іванович, Національна академія внутрішніх справ України, начальник кафедри адміністративної діяльності
Провідна установа Інститут держави і права ім. В. М. Корецького НАН України (м. Київ)
Захист відбудеться: “ 22 “ січня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої Ради Д 26.007.03 в Національній академії внутрішніх справ України за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом'янська, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії внутрішніх справ України за адресою: 03035, м. Київ, пл. Солом'янська, 1.
Автореферат розісланий 18. грудня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Лук'янчиков Є. Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження Глибокі і невідворотні демократичні перетворення, що відбуваються в Україні, вимагають перебудови і значного підвищення на цій основі рівня ефективності та якості діяльності правоохоронних органів. У першу чергу ці вимоги стосуються міліції – найчисельнішого загону правоохоронців, оскільки виконання нею завдань сьогодення пов'язане передусім з реалізацією цілого ряду нових принципів, заснованих на визнанні загальнолюдських цінностей: гідного ставлення до особи, посилення охорони прав та свобод громадян, різних форм власності та інших пріоритетів правового, демократичного суспільства, визначених Конституцією України.
Успішне виконання цих завдань неможливе без урахування кращих зразків як попереднього вітчизняного, так і сьогоднішнього закордонного досвіду.
У дисертаційному дослідженні висвітлюються й порівнюються основні, найважливіші проблеми адміністративної діяльності міліції України, та поліції зарубіжних країн (Великобританії, США, Канади та Франції) визначається ступінь її ефективності
В зарубіжних країнах ця діяльність поліції детально регламентована і закріплена в діючому законодавстві. В Україні сьогодні існує цілий ряд неврегульованих законодавством аспектів діяльності міліції, особливо в сфері адміністративного ( виконавчо – розпорядчого) напрямку.
Як свідчить дослідження працівники міліції України в окремих випадках мають ширше поле компетенції ніж поліцейські порівнюваних країн, але ефективність їх роботи значно нижча.
З метою з'ясування причин цього аналізуються та порівнюються законодавчі акти і положення нормативних документів, що регламентують цю діяльність. На основі аналізу пропонуються певні законодавчі та організаційні зміни спрямовані на поліпшення роботи вітчизняної міліції.
Опрацьовані також практичні результати адміністративної діяльності міліції Хмельницької та Житомирської областей з урахуванням позитивних та негативних тенденцій.
В процесі дослідження використовувалися наукові праці вчених України та СНД: Баланкіна Б.Г., Бахраха Д.М., Бельського К.С., Веремеєнка І.І., Голосниченка І.П., Гончарука С.Т., Додіна Є.В., Дорогих М.М., Даньшина І.М., Єропкіна М.І., Захарова В.Ф., Клюшниченка А.П., Коваля Л.В., Кондратьєва Я.Ю., Коренєва О.П., Курілова Б.А., Кузнецової Н.Ф., Манохіна В.М., Масленікова М.Я., Остапенка О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ПОЛІЦІЇ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН (ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, США, КАНАДИ ТА ФРАНЦІЇ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок