Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,37 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САВА АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
УДК 657.471.1
ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Яремчук Іван Герасимович,
Тернопільський національний економічний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту в
агропромисловому виробництві
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сук Леонід Кіндратович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук, доцент
Коцупатрий Михайло Миколайович,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана”,
декан факультету економіки АПК
Захист відбудеться „19” червня 2008 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.082.03 у Тернопільському національному економічному університеті за адресою: 46020 м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського національного економічного університету за адресою: 46020 м. Тернопіль, майдан Перемоги, 3.
Автореферат розісланий „16” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент М. П. Шаварина


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ринкових умовах господарювання ефективність діяльності підприємства найбільшою мірою залежить від дієвості управління витратами, що зумовлює необхідність раціональної організації бухгалтерського обліку та економічного аналізу, оскільки рівень доходів формується під впливом закону попиту і пропозиції. Через це вплив менеджерів на витрати обмежений.
Водночас, зважаючи на те, що загалом облік і аналіз витрат ґрунтовно висвітлили у своїх працях відомі вчені: Ф. Бутинець, С. Голов, С. Дем’яненко, Р. Джога, К. Друрі, Р. Ентоні, Т. Карпова, М. Коцупатрий, М. Кужельний, В. Ластовецький, В. Лінник, Ю. Литвин, Є. Мних, Л. Нападовська, Б. Нідлз, М. Пушкар, Дж. Ріс, П. Саблук, Г. Савицька, Я. Соколов, Л. Сук, В. Ткач, Ч. Хорнгрен, Дж. Фостер, Ю. Цал-Цалко, М. Чумаченко, А. Шеремет, А. Яругова, І. Яремчук, ця проблема є не вирішеною з огляду на функціонування специфічних структурних підрозділів підприємств агропромислового виробництва, які входять до системи науково-дослідних установ Української академії аграрних наук.
Вони поряд з виробництвом здійснюють наукові дослідження та їхнє експериментальне впровадження. Тому в цих структурних підрозділах виникають специфічні особливості ведення обліку й аналізу витрат у зв’язку з їхнім покриттям за рахунок бюджетного фінансування та доходів від реалізації сільськогосподарської продукції. До того ж, необхідно забезпечити співставність як внутрішньої, так і зовнішньої звітності, яка за сучасною методикою обліку не досягається.
Через це виникає необхідність розмежування в обліку витрат структурних підрозділів підприємств агропромислового виробництва за двома сферами діяльності: науковою і виробничою, що є не вирішеною проблемою як на законодавчому рівні, так і в науковій літературі.
Отже, необхідність врахування особливостей діяльності таких структурних підрозділів підприємств агропромислового виробництва зумовлює актуальність досліджень теоретичних і практичних розробок щодо вдосконалення облікового забезпечення формування в них витрат, їхньої класифікації та економічного аналізу, що визначило мету і завдання дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри бухгалтерського обліку та аудиту в агропромисловому виробництві Тернопільського національного економічного університету за бюджетною темою „Вдосконалення методології обліку, аналізу та аудиту на сільськогосподарських підприємствах з різними формами власності” (державний реєстраційний номер 0105U00859), зокрема за розділом „Облік та аналіз витрат виробництва структурних підрозділів підприємства”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ВИТРАТ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок