Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ (на прикладі Луганської області)

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ (на прикладі Луганської області)

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ (на прикладі Луганської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,31 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АХРОМКИН ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ
УДК 338.2:332.1
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ
(на прикладі Луганської області)
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кліяненко Борис Терентійович,
Луганська філія Інституту економіко-правових
досліджень НАН України, директор.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Степанов В'ячеслав Миколайович, Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України, заступник директора з наукової роботи ( м. Одеса );
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Ляшенко В'ячеслав Іванович, Інститут економіки промисловості НАН України, відділ проблем управління виробництвом, завідувач сектору організаційних структур ринкової економіки, (м. Донецьк).
Провідна установа - Інститут регіональних досліджень НАН України, відділ соціально-економічних і правових проблем розвитку підприємництва (м. Львів).
Захист відбудеться 21 грудня 2000 р. о 14 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 16 листопада 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Після проголошення незалежності Україна вступила в епоху реформ. Головним фактором успішного здійснення всіх змін у суспільстві є створення ринкового середовища функціонування підприємств і економіки країни в цілому. Однак не можливо при цьому розраховувати на успішний характер реформ, якщо не приділяти належної уваги питанням управління соціально-економічними процесами, розробці механізмів адаптації економіки як усієї країни, так і її регіонів до нових умов господарювання.
У недалекому минулому в Україні існувала надмірно централізована система управління економікою, яка найчастіше ігнорувала економічну логіку та закони. Про цілеспрямовану і зважену регіональну політику, як про політику держави, з урахуванням інтересів розвитку регіонів не було і мови.
Тому в Україні загострилися проблеми формування науково обґрунтованої регіональної політики, розробки нової моделі регіональної економіки. Окремі теоретичні та методологічні питання регіональної економіки, особливо перехідного періоду, недостатньо вивчені, і, природно, не знайшли практичного використання.
У зв'язку з цим дуже актуальними є дослідження, пов'язані з удосконаленням управління соціально-економічними процесами в регіонах, пошуком шляхів практичної реалізації інформаційних технологій в управлінні економікою регіонів. На вирішення цього завдання і спрямована тема дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати дисертаційної роботи отримані під час виконання науково-дослідних робіт за темами Т-227-97 "Розробка систем оперативного управління і координації господарської діяльності підприємств міст і районів області" у Східноукраїнському національному університеті і 3.1.4.12 "Дослідження і розвиток соціально орієнтованих механізмів управління економікою регіону" в Луганській філії Інституту економіко-правових досліджень НАН України. За участю автора розроблено систему оперативного управління і координації господарської діяльності підприємств міст та районів Луганської області. Автор є безпосереднім розробником Програми соціально-економічного розвитку Луганської області на 1999-2010 роки, при розробці якої використаний розроблений здобувачем підхід щодо прогнозування соціально-економічного розвитку регіону на основі поетапної постановки завдань та багатоваріантності розрахунків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ (на прикладі Луганської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок